Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość agata-_-

Stomatolog lublin

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za sprawdzonym gabinetem stomatologicznym w Lublinie to wybierzcie się do przychodni stomatologicznej Denta. Sama tam chodziłam na leczenie swoich zębów, które są teraz w bardzo dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za sprawdzonym gabinetem stomatologicznym w Lublinie to wybierzcie się do przychodni stomatologicznej Denta. Sama tam chodziłam na leczenie swoich zębów, które są teraz w bardzo dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za dobrym gabinetem stomatologicznym, na którym można polegać to skontaktujcie się z https://przychodniadental.pl/ Ja oraz moja rodzina tam chodzimy i wszyscy mamy teraz zdrowe zęby. Ich przychodnia znajduje się w Lublinie przy ulicy Lwowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja oraz moja rodzina chodzimy do centrum stomatologicznego www.new-dent.pl Tam pracują świetni specjaliści, na których można w pełni polegać. Centrum to znajduje się w Lulinie przy ulicy Nowowiejskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

widzę że nie tylko ja chodzę do Dentala na Lwowskiej 😉 no ale co się dziwić. Pani Bożena to fantastyczna specjalistka z podejściem do pacjenta. Pod jej opieką ma się ładne, zdrowe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka klinika – Orthovision, zajmują się chirurgią i ortodoncją. Ja w Lublinie byłam u nich u chirurga, jak miałam problem z zębami, bardzo mi pomogli. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×