Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hefadaw

proszę was - pomóżcie

Polecane posty

Gość hefadaw

mam już 3 tyg dziecko w domu i jest coraz gorzej na początku jeszcze jakoś szło; jadł co 2-3h i spal, jak się budził to do cyca i znowu spanko teraz jest coraz gorzej, mam wrażenie że niczego nie ogarniam; nie mam wypracowanych pór karmienia, mały pociągnie parę razy i zasypia przy cycu, jak odkładam to się budzi marudzi, znowu do cyca i tak w kółko - pół dnia tak potrafi przejść; w dodatku podejrzewam, że mam mało pokarmu - kupiłam mm i chcę dokarmiać, ale co mu butlę podstawię to tak samo - pociągnie parę razy i śpi:( jedny stały element to pobudka o 4, 5 rano i darcie przez 4-5h z powodu niemożności zrobienia kupy; podczas dnia też takie ataki się zdarzają; mam tego dosć, nie mam na nic czasu, czuję się zaszczuta; mój maż niby świetny tatuś a jak dziecko ma kozy w nosie to stwierdzi fakt i zostawi dla mamusi, jak się zmoczy i placze to go zapcha cumlem, jak płacze z powodu bólu brzuszka to zamiast go masować to mu mówi żeby był cichutko; teraz to juz w ogóle nad ranem nie reaguje na jego darcia i nawet sie nie budzi; w dzień ma czas na wszystko - na swoje hobby liczne, na komputer; a ja nie mam czasu sie wysikać; żeby chociaż jakoś unormować to jedzenie i spanie, żebym miał chwilę oddechu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojej nikt nie przebije!!!
oj, chyba nikt Ci na to nic nie poradzi :( Po prostu musisz dać jakoś radę. Pamiętaj, że nic nie trwa wiecznie - minie i to. A jak minie to już będzie tylko dobrze... Głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×