Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Po burzy słońce wychodzi zza chmur.......

Polecane posty

Nie ładniej było zacytować "Jest taki smaotny dom"? A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój. nagle ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien. Refren wykonywany wyjątkowo przez panią Irenę Santor na koncercie jubileuszowy BS. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie !!!! no poważnie ! jakiś pajac pisze jako ja a dotego jest czarny o co tu kurwa chodzi ???? Ja pierdole ! zmieniam nicka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróba przez
i zamiast L to warzywa na patelnie z curry 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróba przez
tak i pojawiłeś się tu nagle po tym poście cwelu z urzędu z rozyebanym przez tatowego kutasa zwieraczem 😴 jednak te urzędasy to tępe odrzuty 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróba przez
tak się tłumacz urzędnicza zakało,z głupoty cię spłodzono,w głupocie wyrosłeś,wśród głupich pracujesz i myślisz,że każdemu wciśniesz taki prosty jak cała twoja patologiczna rodzinka kit...jak czytam takie efekty niezabezpieczonych kurrewek jak ty to zaczynam popierać aborcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem. Mam nowy nick i mam wielką nadzieje że nikt mi go nie zakosi. A dzień mam dalej świetny więc się nie cieszcie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak btw - skąd żeś chu­ju na mazut wykombinował, że jestem niby jakimś urzędasem? to jest kur­w równie prawdziwe jak to, że tata nie ruchał cię w du­pala każdego ranka :D chyba masz jakiś kompleks na tym tle, co? pani z MOPS odmówiła ci wypłaty zasiłku na te bękarty, które nawet tato do ciebie mówić nie chcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróba przez
jesteś za cienki na to,żeby mnie obrazić albo zdenerwować:) twoje teksty są tak prymitywne,jak twój mały pączkujący móżdżek,jesteś po prostu żałosny....szok,że takie coś w administracji pracuje i za m.in. moje podatki zajmuje się tym czym się zajmuje w pracy...ta ziemia takich przygłupów musi dźwigać i ten kraj jest tu gdzie jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróba przez
ale ujadasz...niezłe klimaty musiałeś mieć na tej melinie.która nazywasz domem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×