Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka_fajka

Mam zagrychę, co robić? On chce tylko seksu??!!??

Polecane posty

Gość majka_fajka

Cześć dziewczyny i kobiety! Jestem samotną mamą, mam córeczkę i dość poukładane życie. Mój eks wyjechał za granicę, ale alimenty płaci i widuje sie z dzieckiem ,kiedy jest w kraju. Mam dobrą pracę, rodzina też pomaga, w sumie już pogodzilam sie z faktem, ze tak będzie wyglądać moje życie. Nie szukałam mężczyzny, bo mam dość zajęć (chodze na fitness, na basen, na kawę z przyjaciółkami), ale przypadek sprawil że wdałam sie w rozmowę z pewnym panem. I tak od slowa do slowa, zaproponował kawę, miło sie rozmawiało. Wczoraj zgodzilam sie pójśc z nim na wieczorne spotkanie. Podoba mi się i nawet przyznam , ze sama o tym pomyslałam, że fajnie byłoby znowu pójść z kimś do łóżka. Ale on mnie zaskoczył i zaczął taki temat, że interesuje go znajomość dla seksu. Przyznal , ze nie szuka związku, po prostu mu sie spodobałam i uważa, że milo by bylo gdybyśmy dali sobie szansę na ekscytujące chwile bez zobowiązań. Nie wiem, co myśleć. Co sądzicie o takiej propozycji, bo ja dotąd byłam tylko w stałych związkach i chociaż mam ochotę na seks z nim, to sama nie wiem. Szukam porady albo opinii od doświadczonych w takiej sytuacji osób. majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrulka181
moim zdaniem to nie baw sie w to , mialam podobnie , ja zabujałam sie w nim a on twardziel wielki nie , kobiety sa emocjonalne , a faceci to ciule myslace kutasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka nadzieji
skoro takie cos ci proponuje pomysl ile on juz kobiet mial przed toba ...a ty bys byla kolejna ........ nie rob tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_fajka
Z jednej strony to chyba OK, ze on nie ukrywa swoich intencji ? Też mam ochotę na seks z nim, tylko że pierwszy raz mnie takie coś spotkalo, ze ktoś mnie podrywa ale od razu mówi, ze chodzi mu tylko o seks. Nie wiem, czy bym się zakochala, może lepiej że tak powiedział, bo sie teraz nie zakocham. Gdyby mi opowiadał jakieś dyrdymały, to bym myslała ze on planuje coś więcej i byłoby może gorzej dla mnie. A dlaczego to by była prostytucja? seks dla seksu to jeszcze nie prostytucja, tak mi się wydaje. dzieki za odpowiedzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... to taka prostytucja bez zapłaty :P Masz rację, a jak się zakochasz? Zajdziesz w ciażę? Zachorujesz? On z Tobą nie będzie a problem pozostanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_fajka
Skoro nie bedziemy w zwiazku (bo on tak z góry uprzedza), to nie będę mogła oczekiwać niczego poza seksem- ani że mi pomoże, ani że spełni jaką inną potrzebę. Nie szukałam nikogo, nie szukałam na seks, ale on mi się podoba i jednak zaczęłam to rozważać. Moglibysmy uprawiać seks i poza tym prowadzić osobne życie. Moje życie mi się podoba, nie potrzebuję faceta na stałe, dlaczego uważacie, że to mi zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjkjkjkjjkj
jak masz zagryche to kup jeszcze pół litra i bedziesz miec komplet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jafacet
Samotne Matki maja wziecie wsrod pewnej kategorii panow. Dlaczego, to juz sama sobie odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_fajka
Akurat nie trafiłeś, bo ten facet nie wie, że mam córcię. Ogłosił się z ty, ze tylko seks tak szybko, ze nawet nie zdążylam mu tego powiedzieć. A potem, to juz wolałam wszelkie informacje o sobie, rodzinie, pracy trzymać za zębami i patrzeć. Także nie jest to amator samotnych mam. Amator seksu to jest i tylko z tym mam zagryche ,czy ja też tego chcę. Chcialam zapytać, czy ktoś miał podobną historię i jak to wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jafacet
Widze ze nie rozumiesz jakimi kryteriami kieruja sie pewni panowie, celowo zawezam ten krag, bo to nie jest grupa reprezentatywna dla calej populacji Chcesz dac dupy, to daj, a nie szukasz zielonego swiatla na Kafeterii:-) Duza jestes, co Ci po radach, jak wiesz lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_fajka
Nie rozumiem tego, co piszesz. Najpierw napisałeś że jestem targetem panów lecacych na samotne mamy. Nie jestem, bo nie mam wypisane tego na czole, a propozycja seksu padła bez takiej wiedzy o mnie. teraz twierdzisz, że pewni panowie kieruja sie pewnymi kryteriami. Co jest na pewno prawdą bo znaczy wszystko i nic :-) A niby jakimi kryteriami sie kierował ten facet wyhaczając mnie z tłumu? Wiesz to? To napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jafacet
Ruchac mu sie chce. Rozumiesz? A co tu jest do rozumienia.. Wybacz za doslownosc jezyka, ale widze ze dialogu w grzecznym, podprogowym woalu nie chcesz zrozumiec,,. Pozdrawiam Cie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Majka. Przecież jesteś dorosła. Wiesz co może się zdarzyć ... jesteś gotowa zaryzykować (ciąża, że się zaangażujesz emocjonalnie a on nie, że on się zaanagżuje a Ty nie) ? Ja bym się zastanowił co może z tego wyniknąć (za tydzień, miesiąc). Czy Twój problem to "Co odpowiedzieć - TAK czy NIE" ? Jakoś nie wierzę, że jeśli ktoś tutaj na forum napisze co masz zrobić to zrobisz. To Ty jesteś specjalistą od swojego życia. Niestety musisz sama podjąć decyzję rozważając ewentualne korzyści oraz ryzyka. Pomyśl, podejmij decyzję i do przodu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_fajka
Wiem ,że chodzi o "ruchanie"- sam mi to powiedział :-) Też chcę seksu z nim, ale pierwszy raz jestem w sytuacji, kiedy ktoś zastrzega na początku znajomości, ze to nie bezie nic więcej oprócz seksu. Gdyby tylko niczego nie obiecywał, to bym nie byla w takiej konsternacji. Byłaby sprawa otwarta, a zadnych zobowiązań by nie było. Ja tez go nie widzę jako partnera, czy męża, interesuje mnie seks z nim, ale takie palenie mostów zanim sie je przekroczy jst dla mnie troche dziwne. Na forum szukam podobnej historii, albo wytlumaczenia z czego wynika jego asekuranctwo. A moze to po prostu uczciwy cżłowiek? Jest bardzo miły, ciepły, dżentelman, interesuje sie tym co ja mówię, jest dowcipny, ma dobry gust i jest bardzo konkretny. Dobrze się czuje w jego towarzystwie i poczułam ochotę iść na całość, ale nie wiem po co on tak silnie zaznacza, ze chodzi tylko o seks... Pozdrawiam również :-) majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_fajka
Oczywiście propozycja była podana w kulturalny i elegancki sposób. Masz na mysli, ze w ogóle składanie takich propozycji kobiecie to chamstwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_fajka
Faktycznie troche dziwnie to uslyszeć. Ale chyba takie czasy. Skoro taka jest motywacja faceta, że szuka seksu, ( a chyba większość panów nie pragnie słucha wspólnie koncertów fortepianowych) to co jest większym chamstwem: że to powie wprost ? czy że będzie udawał, ze chodzi o coś więcej ? Ja jakos nie czuję sie zbrukana tym, ze zaproponował mi seks, tylko może jedynie tym, ze z góry wykluczył ze mną coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_fajka
Cóż... zadzwoniłam do niego i umówiliśmy się juz wcelu tylko seksu. raz się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jest bardzo miły, ciepły, dżentelman, interesuje sie tym co ja mówię, jest dowcipny, ma dobry gust i jest bardzo konkretny. Dobrze się czuje w jego towarzystwie" Jak się okaże, że do tej palety zalet jeszcze jest w dodatku dobry w łóżku (co przy Twoim stanie "wygłodzenia" nie będzie dla niego szczególnie trudne), to wybacz, ale... tak jakbyś już się zakochała. Życzę przyjemnych orgazmów i... jak najmniejszej ilości cierpinia "po", kiedy w końcu usłyszysz sakramentalne: - Przecież od początku mówiłem, że chodzi mi tylko o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_fajka
Nie zakocham się skoro on oswiadczenie zlożył o tym seksie. Mnie to od razu zmroziło i nie pozwole sobie na ryzykowanie swoimi emocjami. Opisuję go, tak jak go odbieram, ale to równie dobrze mógłby być opis kolegi. Od takiego opisu do zakochania to jeszcze milion hektarów jak dla mnie. przemyslalam dzis sprawę i uważam, że to nawet dobrze bedzie dla mnie, bo będę żyła tak jak wczesniej tylko z seksem. Nie tęsknię za byciem z facetem, bo mi to juz raz bokiem wyszło. Teraz jestem niezależna, sama decyduję o wszystkim i dobrze mi tak jak jest. Córce tez nie chcę mieszać jakimś wujkiem. Problem polega/polegał na tym, że jak dwoje ludzi sie poznaje to przeważnie patrzą co z tego wyniknie, nic sobie nie obiecują ale też nie zaklinają się że tylko seks- przynajmniej ja takiej sytuacji wczesniej nie miałam. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie zakocham się skoro on oswiadczenie zlożył " Oświadczam Ci, że że jak się zakochasz, to będę bezwględny, bo nie pasujesz mi do niczego innego, jak tylko do seksu. Takie powinien złożyć. A Ty powinnaś mu uwierzyć jeszcze bardziej. Wszelkie tłumaczenia, że jest to dla ciebie dobry układ, że teraz tego właśnie ci potrzeba, itp to tylko próba stłumania w sobie niesmaku do siebie z powodu zrobienia z siebie zwierzątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakuje Ci adrenaliny to sobie
skocz na bungee:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_fajka
w takim razie oboje będziemy zwierzątkami, bo ja też tylko seksu od niego chcę. Mam tylko jedno zycie i nie bede tkwila ani w celibacie, ani z jakims kolejnym gosciem, ktoremu sie wydaje że jest moim panem i wladcą. dlatego wybieram seks bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakuje Ci adrenaliny to sobie
tutaj to mozesz tylko zlapac jakis syf:p zreszta w ogole znasz tego faceta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×