Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Latający Cyrk Monty Ajrona

zastanawiam się ...

Polecane posty

mi się zdaje że po prostu marzenia muszą zostać marzeniami, oczywiście w takich kwestiach, bo jeśli byśmy ideał zdobyli to co potem? nie byłoby do czego dążyć, o czym marzyć. Albo inaczej: kobiety często w swoich fantazjach marzą o gwałcie a w rzeczywistości żadna by tego nie chciała. Brutalne lecz prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Widzisz, jaką markę se wyrobiłeś. Czego byś nie napisał to od razu sarmazm. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazję o gwałcie można spokojnie zrealizować, jeśli ma się odpowiedniego faceta, który to potrafi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie do końca wydaje mi się zostałem zrozumiany - ja nie mówię, że znaleźć trzeba ideał, czy też realizować każdą chorą fantazję, chodziło mi o to, że najczęściej jest tak, że mimo jakiegoś ustalonego obrazu w końcu lądujemy u boku kogoś, kto nie zgrywa się z nim nawet w 10% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam nic nie wyrobił. Jestem ciężki przypadek, wyczulona na wszelkie ironie i sarkazm. Dobra, słowo pisane można różnie interpretować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pociąg fizyczny jest tak samo niezbadany jak miłość, a to chyba jednak pociąg powoduje, że zaczynamy kimś się interesować, czy tam ta "chemia", jak zwał tak zwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ideału. Jakbym go już miała przy sobie, wydawało by mi się to zbyt piękne. Weszylabym podstęp, tu kłania się niska samoocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perw dobrze pisze. Początek to wrażenia w większej części czysto wzrokowe. Od części niedostrzegalnej przez oko zależy czy te wrażenia zostaną spotęgowane czy wręcz odwrotnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyli co, to kutas w sumie decyduje?" Mi się wydaje, że bardziej nos :p :D w sensie, że feromony na nas działają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomieszać Ci łyżeczka w herbacie biedaku? :D w swoją wypowiedź wtrące jakże istotny wątek pogodowy. Mianowicie jak tu zaraz lunie deszczysko to śpie w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownikus
:classic_cool: Nie opierrdalać się,zasuwać ku chwale ojczyzny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownikus
To tzytzki na wierzch,w chłodzie dłużej się trzyma:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×