Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracodawczyni

kto szuka pracy w niemczech

Polecane posty

Gość pracodawczyni

dziendobry wszystkim ktorzy szukaja pracy w niemczech. posrednicze w transakcjach, pomagam i oferuje prace wszstkim ktorzy szukaja zatrudnienia w niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabymsepopracował
ale nie znam języka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzekkkkkk
Ja jestem zainteresowany, prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
to bardzo szkoda bo jezyk jest wiele przydatny, ale moge poszukac pracy gdzie nie koniecznie trzeba rozmawiac, a czy angielski jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabymsepopracował
angielski jest dobry, ale raczej dla mnie pracy nie ma :( a nie wiem ile płacą w Niemczech i jaką prace możesz zaproponować 25 letniemu facetowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
do Juzekkk ile masz lat i jakiej pracy szukasz? wiem ze kafeterja to spotkania na pogadanie ale ja mam powazne zamiary za moje uslugi pobieram oplaty po dokonanej transakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
no wiec jeszcze raz do wszystkich ktorzy naprawde sa zainteresowani i poszukuja zatrudnienia w niemczech. jestesmy poczatkujaca firma ktora pomaga polakam w znalezieniu pracy w niemczech. place sa zroznicowane w zaleznosci o jaka prace sie rozchodzi. pobieramy oplaty po zrealizowanej transakcji tzn jesli dojdzie do ugody miedzy pracodawca i pracownikiem. przed transakcja pobieramy jednorazowa oplate w wysokosci 50 a po dokonanej transakcji 250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
to pobrane 50 przeznaczamy na tlumaczenie umowy o prace , warunki przeslanie wiadomosc o danej pracy oraz zajmujemy sie zakwaterowaniem, tzn szukamy rowniesz zakwaterowania dla pracownikow itd. na zyczenie jest tesz mozliwosc do uzgodnienia przewozu pracownikow do miejsca zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzekkkkkk
40 lat, jestem stolarzem, ale znam sie na murarce. niemiecki slabo. jestem teraz w niemczech i nic nie moge znalezc. jak ty to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
nalezy to do mojej pracy wiec chyba nie tak wazne jak ja to robje ale na poczatek moge ci powiedziec ze pomoglismy juz wielu polakom, nawet tym ktorzy maja problemy z jezykiem pytanie jest czy ty naprawde szukasz pracy i czy tylko w twoim zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
do pracodawczyni proszę pani, proszę powiedzieć czy dla ekonomisty, informatyka, grafika komputerowego, znającego raczej perfekt tak zwany hohdeutsch, znajdzie pani pracę i ewentualnie za jakie pieniądze ? Sschoene Gruesse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
wiec jesli ktos ma naprawde powazne zamiary to prosze o kontakt pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
oj, literówka ,sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
nie bardzo zrozumialam czy pana/ pani zawod to ekonomista czy informatyk jesli jest panu latwiej po niemiecku pisac mozemy po niemiecku poniewaz ja z polskim mam wiecej problemow niz pan/pani z niemieckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie joj
Z perfekt niemieckim i w takiej branzy jak grafika komputerowa znajdzie sobie Pan sam prace za min. 2000 na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
i ten tak zwany hochdeutsch nie jest tak zupelnie potrzebny ale dobrze jak zna sie go aby mozna sie porozumiec w miare freundliche Gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
i ktos tu sie podkopuje za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
i do tego kto sie podkopal tu nie chodzi o perfekt znajomosci jezyka tylko o umiejetnosc wykonywanego zawodu a tak na marginesie wyuczony grafiker komputerowa zarabja w niemczech za godzine 100 do 150 wiec musial by byc glupi albo nie jest grafikiem zeby za 2000 pracowac w niemczech referen browy zaramja miesiecznie 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
jesli ma pan powazne zamiary prosze pozostawic swoj e-mail adres ja sie zamelduje wysle panu na e-meil wszystkie informacje pan sam zdecyduje czy skorzysta pan z naszych uslug czy nie i z gory przepraszam za bledy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie joj
Po 1. : Nie podkopuje sie. Nie uzylam Pani nicku, prawda? Po 2. : Jesli pisze min. 2000, tzn. minimum i na poczatek. Zaczepic sie i znalezc cos lepiej platnego. Po 3. :W zadnym wypadku nie neguje uslug oferowanych przez Pani firemke. Czy jest mozliwosc wyboru miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
tak, jest taka mozliwosc wyboru miasta poniewarz pracujemy na terenie calych niemczech (prosze wziac pod uwage industrie miasta) reszte informacji dostanie pan/pani na wlasny e-meil adresc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
piszę z polskiej klawiatury i nie mam tu znaków niemieckich, jest mi wygodniej pisać po polsku. ale jak pani wygodnie to proszę pisać po niemiecku, ja zrozumiem wszystko. jestem ekonomistą i informatykiem-programistą aplikacji finansowo-księgowych. ja jestem kobietą. mój facet jest grafikiem komputerowym, ale w sumie jako tandem prowadzimy w Polsce firmę. ponieważ tu kryzys dobija wszystko, więc się zastanawiamy czy nie wyemigrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
a na poczatek to zycze panu wiele szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
czy tu się poważnie rozmawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
sehr geehrter Herr "Joj" warum haben wir die polnische kommunikationsplattform gewhlt, weil wir suchen serisen Menschen die wirklich interesse haben, hir in Deutschland zu arbeiten. Ttig sind wir in den ganzen Bundesrepublik auf der suche nach unqualifzierten und qualifizierten Mitarbeiter. Warum suchen wir in Polen, ganz einfach wir haben Erfarungen, dass die polnischen Mitarbeiter arbeiten besser und produktiver als leider unseren deutschen dazu muss man sagen haben die nicht so viele Erwartungen die tun ihre Arbeit sehr gut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
nie rozumiem panią pracodawczynię, przecież hochdeutsch, to język ,który używa się w prasie i tv, reszta to Platdeutsch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemcy czekaja z otwartymi ramionami na polakow, bo oni tam nie maja swoich fachowcow. to ciekawa jestem skad tam tylu bezrobotnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
do hava 2000 my nie jestesmy oszustami przeczytaj od poczatku zanim to powiesz a za darmo nikt zez nie pracuje chyba ze ty znajdziesz prace komus za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
na dzisiaj koniec jesli ktos ma interesy to prosze zostawic swoj e-mail ja na pewno sie zglosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×