Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracodawczyni

kto szuka pracy w niemczech

Polecane posty

Gość pracodawczyni
od niemcow pobiramy duzo wiecej za uslugi ale nie mam ochoty tam na te gadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalberto
do "pracodawczyni" czyli ten Pan ma dostęp do ofert pracy z panstwowego urzędu i próbuje na tym zarobić prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz????
Gowno pobieracie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalberto
kochana, urząd pracy w niemczech nie pobiera opłat za pośrednictwo pracy Nie zalewaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
no chcesz telefon na policje moge ci podac mozesz szukac wiatru w polu zobaczymy czy mnie znajdziesz a tu telefon --0049 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz????
i wierzcie mi jutro zadzwonie do urzedu i powiadomie o polaczku co sprzedaje prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahaa no juz widze
wielka pracodawczyni mi po 1 pisze po polsku jak analfabetka a pewnie wielka mi Niemka i polskiego zapomniala. po 2 wielkie bezrobocie w de. panuje a ona tu sobie jaja robi oszustka. ja zyje 25 lat w Niemczech, mam niemieckie szkoly pokonczone a ta tutaj rznie glupa hahhaaaaa a ja pracy w de. znalezc nie moge. po 3 maila podac nie chce oszustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
urzad pracy nie !! ale agentura prywatna bo wspolpracujemy z urzedem pobiera oplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz????
zobaczymy ,niech sprawdza polaczkow w urzedach pracy... moze akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahaa no juz widze
aaalberto kochana, urząd pracy w niemczech nie pobiera opłat za pośrednictwo pracy Nie zalewaj!!! O TO CHODZI!!!! kurwa jak juz to sobie za darmo znajdziecie robote bez takich wielkich idiotek hahhaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz????
podaj nazwe firmy jak to jest legalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahaa no juz widze
ale agentura prywatna bo wspolpracujemy z urzedem pobiera oplaty klamczucho nie klam kurwa bo agentury prywatne sa niemile widziane w urzedzie pracy !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 890()=?
to sciema-takiej agentury tu nie ma,to tylko stronka jak juz ktos zauwazyl,a kobietka na 250eu naciaga:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
a jaki to problem cię znaleźć ? wystarczy zgłosić do polskiej policji i admin tego portalu ustali IP i potem reszta jak na dłoni. a dowód próby wyłudzania jest tu , sama go dałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz????
tutaj zadna firma posredniczaca nie pobiera oplat..Zeit Arbeit ...tez nie jedynie mozna miec troszke mniej na godz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz????
zrobilam screeny jak cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalberto
takich pseudo agencji oferujących prace w niemczech są setki Nie dajcie się nabrać! Wystarczy zgłosić sie do państwowej agencji pracy i jeżeli mają oferty to je przedstawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz????
ja tego tak nie zostawie,niech bedzie ze sa setki ale o jednego oszusta bedzie mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahaa no juz widze
22:52 [zgłoś do usunięcia] pracodawczyni a nasza firma znajda panstwo pod adressem vermitlung .arbeit@arbeitsagentur.de tu podala nacigaczka adres emailowy arbeitsamtu wiec co ona pierdoli ze to prywatna firma??????? a arbietsamt napewno w kafeterii nie szuka pracownikow buahhaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz????
i chyba pracodawczyni nasrala w gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalberto
zartujesz???? masz rację, takich oszustów trzeba tępić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz????
zeby nie bylo i tak zadzwonie jutro do AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz????
i na policje.. a oni sobie IP juz znajda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahaa no juz widze
oszustka pierdolona :-O a to normalnie adres emailowy panstwowego urzedu pracy :-O co ma piernik do wiatraka? i jeszcze sciemnia ze wspolpracuja z arbeitsamtem...buhahhaaaaaa :D to albo pracujesz w arbeitsamcie i mozesz podac ten adres emailowy albo masz wlasna firme i podajesz adres firmy ! ale z prywatna firma napewno nie masz dojscia do mailow arbitsamtu oszustko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
no ale jak ktoś się podszywa pod niemiecką państwową firmę to chyba przestępstwo dużego kalibru pewnie będziemy musieli jechać do ichniego sądu na świadków będziemy mieli wycieczkę na koszt Niemiec może nam nawet dobry hotel zafundują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz????
spoko:) dam wam znac ok 9 rano mam czas to zadzwonie do AA ,moze skieruja mnie na policje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahaa no juz widze
posciemniac chciala, myslala ze sie naleca naiwniacy i beda o robote zebrac a ona kase skosi :-O eine serioese Person hinterlaesst ihre Kontakdaten 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
no ale widać, że ona poważna na pewno nie jest i na pewno nie miała dobrych intencji przywłaszczając sobie domenę państwową praktycznie to wygląda na to że może odpowiadać z kilku paragrafów nawet za obrazę Polaków , bo w którymś miejscu nazwała nas złodziejami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×