Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracodawczyni

kto szuka pracy w niemczech

Polecane posty

droga Pani pracodawczyno, jesli mieszka pani w niemczech juz kilkanascie lat to pewnie pani wie jaka jest sytuacja na rynku pracy, wiec prosze nie pisac ze dla pani latwo jest znalezc kazdemu prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
sehr geehrter Herr "Joj" warum haben wir die polnische kommunikationsplattform gewhlt, weil wir suchen serisen Menschen die wirklich interesse haben, hir in Deutschland zu arbeiten. Ttig sind wir in den ganzen Bundesrepublik auf der suche nach unqualifzierten und qualifizierten Mitarbeiter. Warum suchen wir in Polen, ganz einfach wir haben Erfarungen, dass die polnischen Mitarbeiter arbeiten besser und produktiver als leider unseren deutschen dazu muss man sagen haben die nicht so viele Erwartungen die tun ihre Arbeit sehr gut. __________________________________ dziwi mnie to,że pisząc z Niemiec opuściła pani wszystkie znaki niemieckie. czekałam na konkretne info, bo to,że Polacy są wydajniejsi za mniejsze pieniądze niż Niemcy to my tu już wiemy. proszę o info jakie mamy szansę na konkretną pracę i za jaką stawkę. i czy ma pani gotowe oferty dla Polaków czy dopiero może się pani za nimi rozglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
po zostawieniu e-mail adresu wasle panstwu wszystkie informacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
poproszę o pani maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
ja nie szukam pracy dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
nie rozumiem jaki ma pani problem z podaniem tu swojego maila ja mam firmowy i nie chcę za chwilę dostać tonę spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
a nasza firma znajda panstwo pod adressem vermitlung.arbeit@arbeitsagentur.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaler do wzięcia
przeciez to ściema ludzie praca na kafeterii...dobre sobie:D A 50 eurosów bye bye......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
no ale to pani szuka klientów by zarobić i taki tu zwyczaj ,że dając ogłoszenie podaje się namiar kto zainteresowany pisze do pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
kawaler do wzięcia...na to wygląda zwłaszcza jak się po niemiecku pisze z polskiej klawiatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
nowlasnie, wiec jesli cie interesuje to napiszesz do nas adress podany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka Ci to powie.
przecież w tej niemieckiej wypowiedzi było mnóstwo błędów, dobra firma nie musi się na takich forach reklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
ach jeszcze jedno na grafika to masz bardzo male wiadomosci bo wiedzialabys od czego to zalezy ze piszac w obcym jezyku dlaczego akcentowe litery nie sa pokazywane ja nie wiem dlaczego ale to sa ustawienia tej plattformy ale o tym nie chcemy rozmawiac ja nie jestem informatykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
trzeba było podać adres na początku dyskusji byłoby wiarygodniej i obyłoby się bez pyskówek a tak wyszło podejrzanie i mało profesjonalnie zakładam jednocześnie,że to namiar na wiarygodną firmę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
no wiec wszystko jest wyjasnione i teraz wiemy dlaczego w polsce jest takie duze bezrobocie i dlaczego polacy zarabjaja tak niewiele w niemczech jesli takich doskonalych informatykow maja a jesli chodzi o eckonomie to chyba kazdy econom wie ze czas to pieniadz a z ciebje to chyba zaden dobry econom siedzimy juz tu na tej platformie ponad godzine ja juz zarobilem swoje pieniadze a ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
nie wiem na czym zarobiłaś pieniądze ale ja o tej porze już nie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
pracodawczyni ty ani be, ani me, ani kukuryku po polsku nie umiesz pisać, ani po niemiecku co sprzedajesz adresy? spamerom ..dobry informatyk np, nie szuka pracy na kafeterii, on i bez znajomości niemieckiego dostanie prace za 18 tys/m-c bo wiadomo, angielski niemcy znają a budowlańcy i bez języka potrafią murować, wystarczy,że wuj im znajdzie pracę i tyle w temacie spadaj na drzewo! oszustko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
a ja już o tej porze nie muszę pracować, bo swoje już wcześniej zarobiłam masz szybki dostęp do tej poczty ,którą podałaś bo zaraz puszcze ci maila z poczty web.de i się przekonam czy odpiszesz w pięć minut. poza tym wygląda na to,że korzystasz z domeny niemieckiego urzędu pracy to ty musisz mieć plecy ,że ci ją udostępnili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
no jak jestes naprawde informatykiem to chyba wiesz .... aproppo wiarygodnosci jesli TY wiesz jaka firma jest wiaragodna a jaka nie i to na podstawie jak sie reklamuje i potrafisz to stwierdzic po godzinie to sie dziwje tobje ze nie pracujesz w FBI tylko siedzisz i zajmujesz sie taka platforma i pytasz o prace na tej platformie milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalberto
czy jest Pani może przedstawicielką Bundes Agentur Fuer Arbeit? Dziwnym trafem ta agentura ma adres mailowy @arbeitsagentur.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
kobieto...mało lotna jesteś gdybym chciała pracować w Niemczech, to bym pracowała a pracę zgodną z wykształceniem i umiejętnościami bym znalazła bez twojej pomocy. jestem żoną Niemca. swoją działalność prowadzimy w obu krajach od lat. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
no to swiece w reke i duzo szczescia zycze a dlaczego do tej pory jestes bezrobotna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
aaalberto powyżej też pytałam dlaczego ta pani podaje adres z domeną państwowego urzędu niemieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
a jesli faktycznie prowadzisz dzialanosc jakoms tam to moze podasz mi web seite tej firmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
do alberto no bo ta pani a wlasciwie Pan pracuje w tym urzedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz????
nie dajcie sie oszukac..teraz z umowami mozecie pojsc do urzedu i za darmo wam pomoga przetlumaczyc,a pani chyba szuka po gazetach albo na necie http://jobboerse.arbeitsagentur.de/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawczyni
i moze sie ta strona poslugiwac i to legalnie bo tesz legalnie poszukujemy pracownikow nie wiem dlaczego wy polacy tacy niedowiarki jestescie to chyba ma cos wspolnego z tym ze znani jestescie z kradzierzy dlatego myslicie ze wszyscy sa tacy a ja nic przeciesz nie robje zreklamowalam tylko nasz urzad co w tym takiego dziwnego a pozatym jak ktos nie ma intersow to basta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz????
autorze,tez mieszkam w de moge to zglosic na policje..i wtedy masz po pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartujesz????
zaczyna sie... kurwa mac... w anglii bylo to samo polskie dupki w urzedach...nic dobrego to nie wrozy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×