Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panterka11075

Czy robiąc badanie tylko na TSH można wykryć nadczynność lub niedoczynność?

Polecane posty

Czy robiąc badanie tylko na TSH można wykryć nadczynność lub niedoczynność? Miałam robione badanie na TSH i wyszło prawidłowo a jednak coś jest nie tak i to czuję . Proszę o fachowe porady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi sie badanie
tsh , t3, t4 dopiero całosc da odpowiedz to pierwsze to badanie przysadki mózgu dwa nastepne to badania hormonów tarczycy i to z nich wiadomo czy masz nadczynność czy niedoczynność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka miałam robione wszystkie trzy badania wyszło wszystko ok, miesiąc później je powtórzyła i wyniki były bardzo złe. To kwestia tego w jakim dniu je robisz. Ponieważ hormony sa wydzielany z różną intensywnością więc może zdarzyć się tak że błędnie wyjdzie ci normlany poziom w momencie kiedy możesz normalnie możesz mieć z nimi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyba
''Miałam robione badanie na TSH i wyszło prawidłowo a jednak coś jest nie tak i to czuję'' Też robiłam TSH, wyszło w normie ( chociaż na granicy normy), lekarz stwierdził, że jest ok. A ja mam typowe objawy niedoczynności tarczycy :O Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalolaola
ja zmagałam się z niedoczynnością tarczycy. Przyjmowałam hormony i wszystko jakoś się ustatkowało. U mnie objawy były dosyć groźne, piszę groźne ponieważ jednego pięknego dnia gdy wstałam od komputera "przeciągnęłam się "aby wyprostować kości i nim się zorientowałam wylądowałam pod biurkiem z siniakiem na potylicy na rękach i nogach oraz rozwalonymi spodniami na tyłku. Nie mogłam sama się podnieść, musiałam siostre zawołać i ta mi pomogła się pozbierać. To było straszne. Poza tym codziennie senna chodziłam, czasami nogi mi się same uginały, czułam się słabo a do tego jeszcze zawirowania głowy. Przerąbane z tym wszystkim, dobrze, że jest to do wyleczenia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×