Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz mnie trafi

Poradźcie mi proszę!!!!

Polecane posty

Gość zaraz mnie trafi

Wiem, ze to nie ten dział. Już kiedyś pisałam ale przeszło bez echa. Sprawa wygląda tak: 2 tyg temu oddalam fotki do wywołania w Rossmanie 160 zdjęć w promocji za 19 gr Wywołali tylko polowe bo jedna płytka im zginęła. No cóż zdarza się i tak. Dobrałam jeszcze inne fotki i oddałam znów, tym razem w innej promocji za 29 gr bo tamta się skończyła. Czekałam ponad tydzień, jeździłam tam i pytałam, dzwoniłam. W końcu zgłosiłam sprawę do kierownika. Nie uwierzycie ale płytka zginęła!!! Kierownik zainterweniował w firmie wywołującej fotki i ustalili ze jak oddam jeszcze raz będę miała zniżkę. Pojechałam, oddalam. Wczoraj do mnie dzwonią że są już do odebrania. Pojechałam dziś i wiecie co? Kurwa no płytka im zginęła i jest tylko polowa!!! Zgłosiłam już do kierownictwa Rossman, ale oni napisali jakieś pisemko do tej firmy i tyle. Trzeba czekać 3 dni na rozpatrzenie. To jaja jakieś są. Mogę to gdzieś zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma MA Ma
Czy to jakaś antyreklama dla rossmann'a? :D Nie czuję gdy rymuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdbnhabghdfbgfsdghf
mowie powaznie postrasz ich telewizją, zawsze działa, Uwaga na tvn chetnie wezmie taka sprawe albo jakas gazeta , pracowałam kiedys w takiej branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mnie trafi
nie! Po prostu jestem tak wkurwiona ze chciałabym im dopiec bo sobie robią ze mnie jaja poza tym chciałabym zwrot pieniędzy za paliwo! Bo mam do nich kawalek i sobie jeżdze jak na sranie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mnie trafi
Dzięki ale wątpie zeby tv interesowaly moje fotki :( to za malo wazna rzecz oni mają tam grubsze sprawy naglasniane. Tu idzie o 30 zl i kilka plytek z fotkami dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma MA Ma
firma@rossmann.com.pl Opierdol ich w mailu, może troszkę Ci ulży :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mnie trafi
dzięki. opier. ich telefonicznie. Jakiejś babeczce się tak dostało, biedna. Ale oddzwonili ze wysłali tą reklamacje i nic więcej nie mogę zrobić bo to nie sklep zawinił tylko ta firma. Mam nr do tej firmy, ale sie powstrzymuje te 3 dni robocze bo jakbym tam zadzwoniła to obawiam sie ze ktos kto odbierze i wysłucha tego co mam do powiedzenia odłożyłby zwyczajnie słuchawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×