Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani ewa pyta

ile zjada wasz badz zjadal 5 tyg. niemowlak?jak czesto...ile aktualnie ma kg i..

Polecane posty

Gość pani ewa pyta

oraz cm? na dobe ile wypija wam mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ewa pyta
mojaur sie 3050 49cm teraz ma 53-54 cm i wazy 4200 zjada roznie 60-140 choc140 rzadko na dobe wypija ok.590-690 przewaznie tak 620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moja...
Moja córcia zjadała wtedy ok 90 ml co 3 godziny a obecnie ma 5 miesięcy i waży 6 kg i ma 74 cm długości. Długość dziecka jest uwarunkowana genetycznie a waga też nie całkowicie zależy od tego ile zjada. Autorko a dlaczego pytasz? Ile twój maluszek zjada jeżeli można pytaniem na pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moja...
A jeszcze dodam że moja przy porodzie miała 3740 a długość 51cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ewa pyta
roznie je czasami 100,60 80 120 wedle glodu i takco 2,5-3 h choc po godzinie tez czasami cos dopije jak dalej glodna chcialam tylko zobaczyc jak u innych jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka jadła wtey coś koło 120ml przeważnie tak co 2,5-3 godziny,czasem troche więcej. urodziła sie 4250g 57cm ługa,spała do 3930g najmniej,jakiś czas była na piersi,później i aktualnie na Bebiolnie 1,ma prawie 5,5 miesiąca 7800g,71-72cm długa. ważyłaby pewnie wiecej ale jak dostałam zapalenia to stanowczo odmawiałą butelki no i spadla troche z wagi ;/ ale teraz jest już dobrze. jakiś czas zjadała przeważnie 200ml,tak z dw amiesiące temu prze 3 tyg gdzieś,później spadłjej coś apetyt a teraz zjada śrenio 180-200ml mleka zagęszczoneg kleikiem ryżowym tak średnio co 3,5-4 godziny. no i codziennie zjada od paru łyżeczek do całego słoiczka na obiad,zależy czy jej zasmakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka jadła wtey coś koło 120ml przeważnie tak co 2,5-3 godziny,czasem troche więcej. urodziła sie 4250g 57cm ługa,spała do 3930g najmniej,jakiś czas była na piersi,później i aktualnie na Bebiolnie 1,ma prawie 5,5 miesiąca 7800g,71-72cm długa. ważyłaby pewnie wiecej ale jak dostałam zapalenia to stanowczo odmawiałą butelki no i spadla troche z wagi ;/ ale teraz jest już dobrze. jakiś czas zjadała przeważnie 200ml,tak z dw amiesiące temu prze 3 tyg gdzieś,później spadłjej coś apetyt a teraz zjada śrenio 180-200ml mleka zagęszczoneg kleikiem ryżowym tak średnio co 3,5-4 godziny. no i codziennie zjada od paru łyżeczek do całego słoiczka na obiad,zależy czy jej zasmakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosiaczek90
duzo zjadala twoja mala no ale ona tez duza sie ur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpitalu dawali mi 80ml na dwa karmienia a jak wróciłyśmy do domu to zjadała prawie 100ml na raz. i nie wiem cyz była wygłodnala po tym szpitalu i bała się, ze jej zabraknie ale długo chlustała(tak 1 raz na dzień) nawet jak była juz na samej piersi. znowu miała potem za dużo mleka i jak malutka miałą 2,5 miesiaca to ostałam zapalenia bo Ola strasznie dużo zaczeła spać, po 8-9 godzin a czasem dłużej, no i raz zjadła z jenej piersi i jej starczyło i dopiero za półtorej godziny z rugiej a w południe miałam już gorączke ;/ jeszcze przez miesiąc jakoś ciągnełam to karmienie,ale było coraz mniej pokarmu,mała enerwowała sie przy piersi bo ona chciała duzo i szybko,nigdy nie spijała nawet jednej piersi do pusta chociażby jej starczyło jak później ściągałam..... jak położna przyszła to malutka miałą niecały tydzień i stwierdziła, że jest duża to użo jje ;) a w szpitalu to nawet w 4 dobie spadła jeszcze mała z wagi bo z wielkiej łaski dawali mleko, a tak to karmimć cyckiem i na siłe wpychali a ona sie enerwowała i płakała to dopiero jak rzy nich płakała to robiły mleko. pierwsze dziecko,młoda ja i głupia byłam i baląm sie coś powiedzieć. JEśli kiedykolwiek będę miała drugie a trafie na taki chamski personel to już nie dam sobie w kasze dmuchać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×