Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kornelk_a

ile zarabia KIEROWCA busa, auokaru, tira?

Polecane posty

Gość Karol Łódź
Pilnie poszukujemy kierowcy busa do 3,5 tony na trasy międzynarodowe. Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę. Siedziba firmy mieści się w Łodzi. Wymagania: -Gotowość do podjęcia pracy od zaraz -Doświadczenie w transporcie międzynarodowym -Wysoka kultura osobista -Umiejętność posługiwania się nawigacją -Niekaralność Kontakt: Karol 501 048 700 agamex@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfwd
Mi się opłaciło zarezerwować busa Efectbus jak jechaliśmy z rodziną na wesele do kuzynki pod Norymbergę. Mają atrakcyjne zniżki właśnie dla grup, gdzie wystarczy żeby były 3 osoby, już jest liczone jako grupa. Firma ma dobrze ogarnięty portal z rezerwacjami - efectbus.pl. Kilka kliknięć i można sobie zarezerwować podróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierowca Bombowca
A co to? Ogłoszenia o pracę? Skoro nie możecie znaleźć ludzi do pracy i się tu ogłaszacie, to znaczy, że marnie płacicie i szukacie jeleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Busiarz
Ja na busie w miedzynarodowce mam od km jest to 30gr wiec szalu niema ale za 4tyg w trasie odebralem okolo 5tys (17tys km) a wiekszosc czasu wygladala tak ze rano rozladunek zas zaladunek dojazd do rozladunku w nocy sen i kolejny dzien wiec nic wyczerpujacego. Kierowcy tir mowia ze lepiej bo tacho i tylko 9h jazdy ale jak jada to musza jechac czy sie spac chce czy niechce trzeba jechac jak tacho kaze a jak mi sie chce spac zjezdzam i ide spac wiec jesli zarabia sie to samo bus czy tir wybieram busa i nie wlatuje w rowy przy autostradach jak juz nieraz mijalem wlasnie kierowca tir. Lepiej pracowac 10/12h i szczesliwie dojechac mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzimpi
To niemałe pieniądze, koło 7 tysięcy a jesli by podjąć współpracę z zagraniczną firmą, to nawet o wiele więcej. Moj kumpel podjął współpracę z takimi pośednikami Paracross i jest bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka tyd
mój mąż też jezdzi w międzynarodówce, a a ***** mnie to już mój sąsiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał352
Co Wy gadacie? Jak pracujesz 8-9h a potem wolne i wiesz że następnego dnia znowu pracujesz to raczej chcesz się wyspać a nie balować do rana. Z takim podejściem to nie zarobisz nigdzie. Na tirach nie ma takiej samej stawki jak na busy. Mój brat jeździ tirem na własny rachunek i mówił że mw-spedition.com od ręki daje trasę dla tira a dla busa to mało jest zleceń dlatego się przesiadł na tira żeby nie dziadować na busie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, z ebusiarze maja gorzej, chocby ze wzgledu na brak tacho i restrykcji kierowcy zawodowego. na ciezarowkach musisz przestrzegac 9h czasu jazdy i pracy, musisz sie wypauzowac -po 4 czy 4,5h jazdy zrobic 45min. musisz pilnowac pazuy 24 i 48h w tygodniach itd. wszytsko na tacho wychodzi, a busiarz siada za kolkiem i jedzie ile go cisna/albo ile moze. jezdzac po polsce malo jest firm, i ciezko do takiej sie zaczepic, oferujace dobra place i zapewnienie bycia w domu co noc. zdecydowanie lepiej oplacaja sie miedzynarodowki, gdzie diety w euro wychodza oczywiscie lepiej niz w zlotowkach podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj mąż jeździ na busach w Idea Core z Rybnika, zarobki dobre tylko, ze ma wyjazdy za granice i nie ma go 3 tygodnie i później zjeżdża na 1 tydzień i jest w domu, praca jak na tirach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jeździ tirem do Francji i do Hiszpani. Jest w domu co tydzień jak jedzie na francje albo najdłużej co 12 dni jak jedzie na hiszpanie. Ma 6000-6500 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testy na przewoznika

Witam

Mam do sprzedania najnowszy zestaw 1679 pytań testowych wraz z odpowiedziami pozwalający przygotować się przewoźnikom do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w Instytucie Transportu Samochodowego (przewóz osob i rzeczy).

W skład zestawu wchodzi plik (PDF) z pytaniami i udzielonymi poprawnymi  odpowiedziami z zakresu:
-prawa cywilnego,
-handlowego,
-prawa pracy i zagadnień socjalnych,
-zagadnień podatkowych (PIT, CIT, VAT, akcyza, podatki lokalne, podatek od środków transportu, podatek od nieruchomości i inne),
-organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem,
-dostępu do zawodu przewoźnika i do rynku krajowego transportu drogowego osób i rzeczy,
- prawa celnego i dewizowego
- prawa międzynarodowego dot. transportu osób i rzeczy,
-bezpieczeństwa ruchu i standardów technicznych pojazdów przeznaczonych do transportu osób i rzeczy.

Do testów dodajemy symulator bez żadnych ograniczeń. W zależności od udzielonej odpowiedzi wyświetla się informacja: odpowiedź dobra, zła lub brak odpowiedzi. Na końcu każdego bloku tematycznego następuje podsumowanie poprawności udzielonych odpowiedzi. Dzięki ćwiczeniom przeprowadzanym przy pomocy tego sprawdzającego testu Twoje szanse na zaliczenie egzaminu niezmiernie wzrosną!

Oprócz tego w zestawie jest 50 rozwiązanych zadań problemowych gratis, które
obejmują zagadnienia związane z obliczaniem: kosztów, przychodów, zysku i
podatku dochodowego, płac i obciążeń na ubezpieczenia społeczne oraz pracy w
godzinach nadliczbowych, budowania rozkładów jazdy, prędkości
eksploatacyjnej i czasu pracy kierowcy.

Pytania opracowane przez szereg osób z branży

Kontakt:
testynaprzewoznika@onet.pl
gg 12306090
tel 664 613 678

ZAPRASZAM NA STRONY:

www certyfikatkompetencjizawodowych pl

100% POZYTYWNYCH OPINII !!!

Wystawiamy faktury vat

 

UWAGA KURS NIE JEST OBOWIĄZKOWY - NASZE MATERIAŁY W ZUPEŁNOŚCI WYSTARCZĄ DO ZDANIA EGZAMINU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×