Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szansa na

związek bez miłości - jest szansa?

Polecane posty

Gość szansa na

witam, proszę Was o radę, ponieważ nie wiem co powinnam zrobić...Sporo lat temu rozstałam się z kimś, kogo bardzo kochałam. Do tej pory nie mogę się z tego tak do końca otrząsnąć. Bardzo często o nim myślę, a żeby nie zwariować nie słucham żadnych romantycznych piosenek. Do tej pory nie dawałam nikomu żadnej szansy, każdy mężczyzna był porównywany do ex i wiadomo -odpadał w przedbiegach bo nie był NIM. Ostatnio poznałam kogoś bardzo interesującego, tak mi się przynajmniej wydaje, co prawda krótko się znamy, ale fajnie nam się rozmawia, żartuje itp., było już kilka spotkań, widzę, że on coraz bardziej się angażuje... Ja go tylko lubię...Jak myślicie jest szansa, że uda mi sie zapomnieć przy nim o ex? Nie chciałabym go zranić, jest naprawde wartościowym człowiekiem, nie chciałabym aby cierpiał tak jak ja cierpiałam przez ex... ale przez tyle lat byłam sama, może warto dać sobie, jemu szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem że
to zalezy tylko od Ciebie i od tego jak długo będziesz karmić się wspomnieniami, wiesz że życie przeszłością nie ma przyszłości? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa na
tak, ja to wszystko wiem, tylko durne serce pojąć tego nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj miłości nie ma od razu, ona przychodzi z czasem.. może powinnaś dać w końcu komuś szanse:) co było to minęło, nie ma sense wiecznie rozpamiętywać bo to do niczego nie prowadzi.. szkoda czasu na łzy..wiem to z własnego doświadczenia..Miałam identyczną sytuacje do Twojej ale postanowiłam dać szanse chłopakowi który na to zasługuje. Życie jest krótkie trzeba je wykorzystać..wiem że ciężko jest się pozbierać, bo sama przez to przechodziłam ale jaki jest sens ciągle myśleć o byłym??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle mi bez ciebie........
wedlug mnie nie warto,nic tego nie bedzie bo ty dalej kochas ex.taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×