Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kreska29

czy naprawdę gratis

Polecane posty

Gość kreska29

Teraz reklamują w telewizji, że w komforcie jest podkład gratis do paneli - czy naprawdę jest gratis, czy tylko tak mówią? Ale reklama jest fajna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mówą :) i faktycznie dodają podkłady do paneli. my z mężem w zeszłym tygodniu kupowalićmy ale takie najtańsze i dostaliśmy podkład w gratisie - widziałam, zę do lepszych paneli były też lepsze podkłądy zbaczy chyba bardziej wyciszające i grubsze, ale nasze panele mają leżeć na stryszku, wiet takie najtańsze spokojnie wystarczą polecam, jeszcze chyba trwa ta promocja a dokałdnie to się dowiecie na www.komfort.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska29
sprawdziłam i kupiłam :) wybrałam panele quickstepa na ogrzewanie podłogowe i podkład tez się nadaje na ogrzewanie - super. mam nadzieję, że montażyści to ładnie położą. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to robisz z montażem - to koniecznie zadzwoń jeszcze do komfortu - możesz zaoszczędzić jeszcze 12% jak zamówisz ich montaż - opłaca sie z kilku względów - po pierwsze montują specjaliści, ceny maja rynkowe, więc nie przepłacisz, dostajesz rabat 12% i dają gwarancję montażu - jakby coś się działo, to nie zarzucą ci, że źle zamontowałaś Nie każdy o tym wie, ale warto korzystać z takich udogodnień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×