Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lavender334

Herbalife-sekta, czy dobry zarobek?

Polecane posty

Gość Lavender334

Witajcie, zaproponowano mi pracę w Herbalife za spore jak dla mnie pieniądze, choć nie mam wykształcenia i doświadczenia.Płaca miała być za godzinę.Na wstępie poinformowano i płatnym przeze mnie szkoleniu za 180 zł.Poczytałam w internecie i jestem przestraszona. Nie będę pisać co wyczytałam, żeby nikomu nic nie sugerować. Macie jakieś doświadczenia z tą firmą, opinie?Nie chcę się w nic wplątać tylko uczciwie zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel z ławeczki
Pewnym jest że : - wydasz 180 zł na pranie mózgu - jeżeli jesteś podatna to cię nakręcą i wydasz 3 razy tyle na ich specyfiki To są pewniki Później będziesz szukać naiwnych takich jak ty !. Teoretycznie nie możesz nic sprzedawać bez zarejestrowanej Dz.Gosp. To po prostu MLM (mało lub mniej) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMOlga
Witajcie, Widać, że menel z ławeczki nie bardzo wie o czym mówi. Jest wiele firm MLM tak samo jak innych firm, jedne są uczciwe inne nie, żeby się tego dowiedzieć trzeba przeczytać dokładnie plan marketingowy firmy i dokładnie wypytać o szczegóły, żeby się nie załadować. Prawie każda firma MLM ma swój własny plan marketingowy, a to czy można w danej firmie dużo zarobić czy nie, zależy od właśnie tego planu. W jednych trzeba dużo pieniędzy na start w innych nie. W jednych trzeba sprzedać mnóstwo produktów w ciągu miesiąca żeby coś zarobić w innych nie. Znam wiele firm MLM, ale znalazłam firmę MLM w której obecnie pracuje, która ma najlepszy i najbardziej jasny plan marketingowy i co najważniejsze nie potrzebny jest wkład własny. Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą może się ze mną skontaktować kow.olga@wp.pl Marketing jest wszędzie. Jeśli producent wysyła swój towar do hurtowni, hurtownie do sklepów, a na końcu sklepy sprzedają produkty pojedynczym osobom, to właśnie jest marketing. Tylko tutaj konsument nic nie zarabia kupując produkty, a w firmie MLM, w której pracuje konsument również może zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaproponowano mi pracę w Herbalife" Herbalife to nie praca!!! Nikt tam nie płaci ani za godzinę, ani za miesiąc, ani jeszcze jakoś w tym stylu. Tam się zarabia od obrotu towaru, który zdołasz zrobić. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kto widział zarobek w Herbalife na godziny , tam poswiecasz tygodnie dla tej firmy i nie masz rzadnych pieniędzy , jak im nie dopłacisz to od nich nie wyrwiesz ani grosza , już masz przykład kurs za 180 zł he he he , potem obowiązkowy zakup produktów , mam koleżankę co dała się wkręcić w tą sektę i dzisiaj koktaili pełna szafa i kredyt . tak sie ma ta firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekta jak sobie kogoś upatrzy to najpierw zrobią go wariatem potem wywalą go z pracy dyscyplinarnie, nie będzie mieć z czego żyć. Odizolują go od rodziny, i powoli będą osaczać swoimi ich dzieci. Wszystko w rękawiczkach i bez śladu i w świetle prawa. Zawsze matkom "G****O". Matki upokarzają na każdym kroku, ale za to mąż jest czysty. I jeszcze ci powiedzą to nie o to chodzi. Nie ma watpliwosci ze to sekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×