Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość peczeniowiec

pieczenie ciast w piekwrniku elektrycznym

Polecane posty

Gość peczeniowiec

jak prawidłowo piec by nie przypalić etc.. czy nastawić góra i dół...góra.. sam dół..na jaki stopień czy na środku. i czy kłaść plachę na spod piekarnika.. proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peczeniowiec
ale tak robię i ciasto z góry mocno przypalone..zaś jak obniże o jeden stopień to dół splony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 tc
Ja piekę na termoobiegu plus grzanie góra i dół, blachę daję mniej więcej w połowie piekarnika. Blaszkę z ciastem kładę na tej kratce metalowej, a ta czarna piekarnikowa blacha siedzi sobie piętro niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiam na środkowym poziomie
i włączam termowentylator na 20 stopni mniej, niż w piekarniku gazowym. Czyli zamiast 180, to 160 stopni. I zawsze wychodzi ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhusek
Przy termoobiegu nalezy właśnei zmniejszyć temp, dobrze ktoś napisał. Ja nagrzewam piekarnik góra, doł + termoobieg, następnie wkłądam ciasto i juz grzeję bez termo tylko z dołem, temp. jak w przepisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkeee
czytam to i nie wiem o co chodzi :) mam stary piekarnik, który się po prostu włącza i już, żadne góra- dół, żadne ustawienia. nawet nie wyobrażam sobie mieć innego piekarnika, bo nie umiałabym w nim piec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka56
Czy to ważne jaki piekarnik do ciast? Wydaje mi się, że nie ma różnicy liczą się produkty i sposób wykonania. Używam do pieczenia ciast głównie dodatków od Gellwe jak proszek do pieczenia czy cukier waniliowy i zawsze mi wszystko wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto to takie starocie sprzed lat wyciąga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A nie widać? KUUUURVVVA spamerska wyciąga. Za łeb i do szamba z bladzią! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×