Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagadkaaaaaa

Zgadnij moją płeć - zabawa

Polecane posty

Gość zagadkaaaaaa
na temat kwiatów też teraz sie nie wypowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom_ek
Jestes kobietą. Jestem pewien na 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
no ok... jestem kobietą. Nie babochłopem, wyglądam jak kobieta, ubieram sie jak kobieta, pachnę jak kobieta, mam długie włosy, nie wyjde z domu bez makijażu i pracuje w zawodzie który jest domena kobiet. Część umiejetności męskich nabyłam od taty a reszty nauczyłam się sama bo po pierwsze, sprawia mi to frajde a po drugie mój mąz nie potrafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom_ek
a co to za zawód? Cos z włosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
Wszyscy postawiliscie na babę, ja myslałam, że zdradzi mnie ten nieszczęsny papier toaletowy i mylenie prawej z lewą ale was cos zupełnie innego naprowadziło na słuszny wniosek :) Dzieki, że wzieliscie udział w tej zabawie, mam z tego ciekawe wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było wiadomo od początku
:-D - sama widzisz, jesteś typową kobietą :-) Tomek napisał tylko kilka zdań - a od razu wyczuwa się mężczyznę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
Jestem księgową, ale mam jakies informatyczne zacięcie ;) może kiedyś sie przebranżowię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
Ciesze się, że nie wzieliscie mnie za faceta mimo wszystko :) Dla ciekawości - robiłam kiedys na jakiejś stronie test na płeć mózgu i wyszło na to, że mój jest w wiekszości męski. O ile ten test opracował fachowiec i mozna ten wynik brac jako adekwatny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom_ek
Wszystko by było ok tylko dlaczego zaniedbujesz męża? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbcddf
wiedzialam ze jestes kobieta:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
Tom_ek, mówisz o ostatniej nocy? To nie był mój mąż, wpadł tylko na minutkę (w zasadzie jedna literke nalezy zamienic), spieszył sie a mam dziś urodziny i chciał mi sprawic frajdę ;) Miałes racje, jestem w separacji, ale wszystkie te niekobiece umiejętności nabyłam w trakcie małżeństwa lub wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybyś była mężczyzną
to opinie tutaj nie byłyby zbyt pochlebne :-) Ale na pewno nie jesteś Ewą 33? Ona też jest księgową! I wszystko potrafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
Z tego co pisaliście wnioskuje, że kobieta "zmężniała" jakoś ujdzie ale zniewiesciały facet jest nie do przyjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo MY jesteśmy
RADYKALNI! :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
naprawde nie jestem ewa 33, widac takich kobietek jest więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom_ek
hehe, tak wiem wiem. Od razu jak napisałaś że Ty miałaś a druga osoba nie t6o założyłem ze o to chodzi. No ale mi to zajmuje co najmniej 15 minut :) Aż sie zaczynam zastanawiać czy Ty nie jesteś moją byłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom_ek
a poza tym to 100 lat 100 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdybyś była mężczyzną
oczywiście ja nie mam nic do Ewy - tylko tak mi się skojarzyło. Ale już wiem, że nie - po tym, co napisałaś o swoim małżeństwie. Ja jestem w podobnej sytuacji jak ty - bez rozwodu, ale już nie w małżeństwie - zostało tylko na papierku. Jakoś mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
To musiałabym byc baaardzo dawną byłą ;) niemniej jednak ja Ciebie do swoich byłych nie mam jak dopasowac bo nic o Tobie nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
A jeszcze jedno, nóg nie gole maszynka i pianką, uzywam ich do innych częsci ciała. Do nóg uzywam depilatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
Ja zamierzam jednak ten papierek zdezaktualizowac prawnie :) niektóre mosty lepiej spalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom_ek
Mi jakos od razu wyglądało na to że jestes kobietą bo zabardzo chciałas nas zmylić tymi męśkimi umiejetnościami, było ich zdecydowanie więcej od tych kobiecych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zgadałam po tym
że nie lubisz seksu analnego. Nie wierzę, że istnieją kobiety, które to lubią i robią - tzn. pewnie są wyjątki, ale to już patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
No masz racje, własnie tego próbowałam... ale te kobiece, które opisałam sa dla nas tak charakterystyczne, że nie daliście się zwieść. Gdybym pomineła papier, sortowanie prania i tą nieszczęsną żabkę to może jeszcze bym was nabrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadkaaaaaa
Mnie tez trudno uwierzyc, że ten rodzaj seksu może byc dla kobiety przyjemny, ale jak chcą, niech robia, cudzy tyłek mnie nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po papierze bym nie poznała
bo mój facet też dobiera kolorami, podskakuje na głośniejszy dżwięk i nie odróżnia prawa i lewa :-) Ale prania już nie sortuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom_ek
jeszcze musiałabys pominąc robienie na drutach żeby nas zmylić. A to że po lubisz sobie zapalić na początku mi nie pasowało ale teraz wiem że do faceta jeszcze bardziej nie pasuje bo facet od razu zasypia po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×