Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Operator księżycowej poświaty

Warszawiacy, nasz mały klub. Tu się spotykamy i gadamy

Polecane posty

Gość bemowianka
E tam...Nie dam się obudzić tak wcześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY WARSZAWIACY MAMY SWOJĄ MENTALNOŚĆ... NIKT NIE DOGADA SIĘ Z WARSZAWIAKIEM TAK DOBRZE JAK DRUGI WARSZAWIAK ...WIELOKROTNIE TEGO DOŚWIADCZYŁAM:) WIECIE, ŻE W WARSZAWIE NAWET INACZEJ SIĘ CHODZ?:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bemowianka
To na którym przystanku wyrzucisz z okna tabliczkę czekolady? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty no ale
Nastio - skąd ta teoria o chodzeniu??? czyli jak chodzimy? dobrze? źle? ludzie .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty no ale
koneserka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASTI01 MY WARSZAWIACY MAMY SWOJĄ MENTALNOŚĆ... NIKT NIE DOGADA SIĘ Z WARSZAWIAKIEM TAK DOBRZE JAK DRUGI WARSZAWIAK ...WIELOKROTNIE TEGO DOŚWIADCZYŁAM WIECIE, ŻE W WARSZAWIE NAWET INACZEJ SIĘ CHODZ? ... To prawda. Nie wiem czemu, ale kobiety zawsze chodzą po lewej stronie chodnika :P Czyli włażą pod nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty no ale
zderzenie z latarnią???? hmnnnnn... latarnia kojarzy mi się jednoznacznie .... :P :D ale na pewno się mylę ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poznałem taką zakręconą dziewczynę na Mokotowie. Fajna, ale przez tą swoją ciapowatość, czasem wkurzająca. Wysiadałem z nią z autobusu, właśnie miała nowe okulary. Szła do przodu i wpadła na latarnię, przywaliła okularami, powiedziała latarni przepraszam, anowe okulary wygięte. Biedna dziewczyna :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty no ale
:D:D no ja pierdziu - ale to na pewno nie Warszawianka :D musi być - przyjezdna :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sopocie wracalam ze znajomymi z klubu i pisalam sms do kumpeli - niestety niezauwazylam latarni i tak przychrzanilam az z bolu padlam na kolana, mialam zajebiscie wysokie czolo z sincem w kolorach teczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE HE HE ...NAPEWNO JESTEŚCIE Z WARSZAWY? ...PRZECIEŻ TO WIE KAŻDY WARSZAWIAK , MAŁO TEGO/// KAŻDY WARSZAWIAK CODZIENNIE TEGO DOŚWIADCZA, PONOĆ SŁYNIEMY Z TEGO :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty no ale
no właśnie: z czego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO KONESERKI...: DLACZEGO TEN CAPSLOCK CIEBIE TAK DENERWUJE?....ZASTANAWIAŁAŚ SIĘ NAD TYM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×