Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Operator księżycowej poświaty

Warszawiacy, nasz mały klub. Tu się spotykamy i gadamy

Polecane posty

Gość ty tam od tarchomina
który tarchomin zamieszkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez z Warszawy
Ja urodziłam się w Warszawie, jednak to nie ma znaczenia gdzie kto się urodził tylko jakim jest człowiekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiessssssniacwo
a ja uważam ze jest różnica, jedyny fanastyczny chłopak z którym byłam to był rdzenny Warszawiak (ja teżjestem ) inni byli beznadziejni, jeden myslalam że bedzie spoko, ale okazało się że dno...potem wyszło że mieszka w wawie kilka lat a takto jest z Lublina czy zamoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koneserka męskich łydek no prosze Cię! kto zdrowy na psychice na imprezie siedzi z komórką i śledzi losy kafełe? - Ale kto z Kafeterii jest zdrowy na psychice? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygdsad
A ja wole Poznan od Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokotów dolny
ja często widuję kołdorę na huśtawkach w parku jordanowskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój wybór. To nie jest topik życzeń, tylko topik dla Warszawiaków i nas twoje preferencje nie interesują :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPC
smacznego Warszawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mokotów dolny ja często widuję kołdorę na huśtawkach w parku jordanowskim I jak kołdor wygląda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygdsad
Mieszkalam w Warszawie 5 lat i bardzo mi sie podobalo, a w Poznaniu bylam dopiero 3 lata temu i mnie to miasto urzeklo, a tak w ogole to topik dla rdzennych Warszawiakow czy przyjezdnych? Bo teraz co drugi zostaje po studiach w Warszawie i mysli, ze jest Warszawiakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Wszystko w topiku jest napisane. Po co mamy się powtarzać? Topik dla Warszawiaków. 2. Spc ma nie najgorszy chleb. Nieporównywalnie lepszy od tego z hipermarketów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygdsad
Odpowiedz godna prawdziwego Warszawiaka.haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czmycham po kabatach tu mieszkam, okolicach UW tam studiuje , mokotowie tam mieszkaja moi rodzice i ❤️ oraz okolice JPII tam pracuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokotów dolny
kąłdor to mała blondyneczka na chudych nózkach, widuję ją nieraz w metrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalaputka
Witam wszystkich i pozdrawiam Justynka z Gibalaka ,miło mieć nasz topik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneserka jest z wiochy
wydało się ;) Ulica Edwarda Gibalskiego znajduje się w Warszawie na Młynowie. Ulica osiedlowa, jednojezdniowa, nie posiada ścieżki rowerowej, wyposażona w chodniki po obu stronach jezdni na całej długości. Na początkowej części ulicy dominuje zwarta, czterokondygnacyjna zabudowa. Ciągi kamienic znajdują się po obu stronach ulicy. W końcowej części dwa punktowe, 11-kondygnacyjne wieżowce. W miejscu, w którym wybudowano wieżowce, (wg mapy z 1939) przed II wojną światową znajdowało się boisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneserka jest z wiochy
Pochodzenie nazwy i gibalak Patron ulicy - Edward Gibalski (1886 - 1915), bojowiec PPS, oficer legionów. Tablica informacyjna o patronie ulicy, wg systemu przyjętego w Warszawie, znajduje się na kamienicy z nr 1. Rejon okolicy ulicy Edwarda Gibalskiego zwany jest popularnie Gibalakiem. Gibalak znalazł odzwierciedlenie w twórczości Antoniego Murackiego, w piosence pt. Mój Gibalak. Muracki pochodzi z Woli, z ul. Gibalskiego[4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×