Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kierownik biura

mobbing w pracy

Polecane posty

Gość Fabian

Polecam dwa źródła pomocy: psychologa i adwokata. Ja się udałem do adwokata od Iwo Klisz i Wspólnicy we Wrocławiu, a do psychologa na NFZ. Szukaj sobie na spokojnie pracy i pozwól specjalistom działać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moja sprawe prowadził Tomaszczyk z Warszawy, bardzo dobry adwokat od tego typu spraw, namiary w internecie spokojnie znajdziesz. Co do psychologa, jesli ktos ma slaba psychike to jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaPanii

Także szukam właśnie w Warszawie specjalisty do tego typu sprawy, kogoś sprawdzonego, profesjonalisty, przede wszystkim kogoś dyskretnego, nie chcę żeby sprawa stała się nagłośniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

jak znajdziesz kogoś dobrego napisz chętnie skorzystam, mam dość chama szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kancelaria Advoco z Warszawy będzie dobrym wyborem, są profesjonalni i kompetentni. Podchodzą też do klienta z dużym zrozumieniem i empatią, zwłaszcza w tak delikatnej sprawie. I szybko oddzwaniają, nie ma problemu ze stałym kontaktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracodawca powinien mieć opracowana procedure antymobbingową, to jest obowiązek prawny. W takiej procedurze jest właśnie opis postępowania dla poszkodowanych. Odpowiednią procedurę antymobbingową mogą opracować tutaj https://szkolenia-css.pl/mobbing/   Pracownik powinien zgłosić na piśmie do pracodawcy (bezpośredniego kierownika mobbera) opis sytuacji, w których dochodziło do naruszeń zasad współżycia społecznego, zastraszania itd. Należy podać terminy i nazwiska ew. świadków. Pracodawca ma obowiązek prawny zareagować, czyli wysłuchać obie strony - dlatego nie podejmuje się działań na zgłoszenia anonimowe. Pomocne dla poszkodowanego może być zaświadczenie od lekarza o rozstroju organizmu np. depresji, stany lekowe, stres. Mobbing zawsze zaczyna się od konfliktu osoba - osoba i należy zglebić temat dlaczego dochodzi do takich (jak opisane w poście) zdarzeń. Tylko postępowanie sądowe udowadnia mobbing, PIP tylko może potwierdzić, że występują elementy konfliktu czy dyskryminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×