Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dederfdredf

PROSZEK DO PRANIA ty klamczucho!!!!

Polecane posty

Gość dederfdredf

nie jestes ani po studiach prawniczych, ani nie jestes na zadnej aplikacji ty wstretna klamczucho!!!! zdemaskowalam cie. jezeli sie myle, to podejmij ze mna rozmowe tu i teraz. mozemy to w krotkiej wymianie zdan szybko potwierdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dederfdredf
po stylu jej pisania to bylo wiadome od dawna. ale nikt tu tematu nie podjal. a ja bardzo latwo udowodnie, ze ta malpa klamie. ciekawe,czy nadal bedzie sie upierala,ze jest po prawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sie zastanawiam bardzo.....
teraz szuka w google info o ora.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffgggggggggg
jak niby udowodnisz?????? nie lubie indora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech będzie ty wiesz swoje ja wiem swoje. Nie mam zamiaru niczego udowadniać. Dziennie otrzymuje ok. 30 maili i odpowiadam jakoś bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dederfdredf
niech najpierw odpisze, w ktorym ora zdawala ;) wtedy jeszcze kilka pytan, na ktore - jezlei nie jest na aplikacji - nie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dederfdredf
ale co ma 30 maili do prostego pytania- w ktorym oraz zdawalas na aplikacje? dlaczego nie chcesz odpowiedziec? potraktuj moj post jak maila i odpisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę zdradzała dokładnie na jakiej Okręgowej Radzie Adwokackiej zdawałam, określiłam już lata w których studiowałam, myśle że wystarczy. Nie rozumiem czego wy się tak uczepiliście mojego zawodu jaki wykonuje?. Co was tak to obchodzi? Wystartczająco dużo na tym forum napisałam, o mojej rodzinie pracy, nawet troche o szkole, myśle że TO JEST WYSTARCZAJĄCO DUŻO. Jeżeli nie wierzysz twoja sprawa... Na twojej i ogólnie na waszej opini najmniej mi zależy, zależało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dederfdredf
w sumie to nie interesuje mnie to, grunt, że jesteś ładna :classic_cool: lizałbym ciebie jak świeży boczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffgggggggggg
patrzcie na ostatni jej post nawet zdania nie umie skleić , wiochaaaaaa!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszek napisała kiedyś że jest z Wrocławia , śledzę jej karierę tutaj , i jak ktoś jest z wrocka i kręci się w prawniczych kręgach to polecam tę informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednie szczera
Jak nic nam do tego to idź sobie z stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Ludzie ja na kafe stosunkowo niedawno jestem i niektóre tematy mnie strasznie zaskakują Dlaczego to takie istotne czy Proszek jest prawnikiem czy nie? A swoją drogą trochę dziwny nick jak na dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dederfdredf
PROSZEK wlasnie sie sama zdemaskowalas hahahaha "Nie będę zdradzała dokładnie na jakiej Okręgowej Radzie Adwokackiej zdawałam" - nie na jakiej tylko W KTÓREJ głabie! aplikant takie rzeczy ogarnia. nie jestes na zadnej aplikacji!!!! skoro nie chcesz odpisywac, ktora ORA, to chociaz napisz z ilu blokow skladaja sie u Ciebie egzaminy roczne? albo jak zalatwilas sobie patrona? cokolwiek, co potwierdzi,ze jestes na aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imo kocham cie
tzytki nie te ,ty mnie nie pokochasz.Kocham twoje grafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13841
Proszek do prania "IMO jestem naprawde pod wrażeniem ." Dzięki, ale uważam, że lepszą robotę wykonałem, przy innym dziele z Tobą w roli głównej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×