Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dederfdredf

PROSZEK DO PRANIA ty klamczucho!!!!

Polecane posty

Gość dederfdredf
istotne dlatego, ze proszek wciaz to podkresla. teraz ja moge wam pomoc to sprawdzic. ktos wyzej wspomnial o wroclawiu. wiec jak to z Toba proszek jest? wroclaw czy warszawa? a moze lodz? albo poznan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Forum anonimowe niech sobie zmyśla jak lubi, ale fakt z wypowiedzi nie wygląda żeby była prawnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj chyba był topik na którym Poszek " błysnęla" nie tylko wiedzą ale i slangiem prawniczym...;);) obawiam sie, ze wzięcia miec nie bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty chyba zartujesz
na maile odpisujesz? ciekawe co skoro jedyne co potrafisz tutaj odpisac to jakies pierdu znalezione w internecie i wpisac magiczne zdanie "sprawdz sobie w kodeksie" niech kurwa podniosa reke w gore osoby ktore pisaly do niej maila i napisza co odpisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dederfdredf
bo nie jest po prawie i nie jest na zadnej aplikacji. jak juz chce klamac i sciemniac, to niech to choaz dobrze robi, a nie pisze, ze pracuje jako prawnik, co w przypadku jej niby aplikacji adwokackiej jest totalnie wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13841
Estera Goldbaum - spokojnie bo po nogach popuścisz lala. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kośścinka
Nie zesrajcie się z wrażenia :D A co do maili, ja napisałam jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco , ja jej nie zazdroszczę , jestem lepiej od niej wykształcona i trzymam poziom , po prostu wstyd mi że osoba mienąca się takim wykształceniem zachowuje się jak szmata . wypokmnialam jej to nie po raz pierwszy ale ona nie reaguje , zachowuje się jakby nie miala hamulcow , jak suka spuszczona z łańcucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona nie ma jeszcze
aplikacji - tak pisała.Czyli może co najwyżej jako pomoc w kancelarii pracować ,ale nie prawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dederfdredf
wystarczy, zebys dala tylko krotka odpowiedz, to tylko jedno slowo - W KTORYM ORAZ ZDAWALAS????? i badz szczesliwa, alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13841
Estera Goldbaum - ironia aż po oczach bije. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbgt5445
Proszek to musi byc projekt ale czyj kurva ? pewnie tej samej osoby co ines73 i kilka innych może muzeumianka eh. na pewno nie jest prawniczka ani nie wyglada na taką ani po wypoweidzach nie iwdac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dederfdredf
jako prawnik pracowac moze - bedac np na aplikacji radcowskiej - moze byc mlodszym prawnikiem w dziale prawnym jakiejkolwiek firmy. ale bedac na aplikacji adwokackiej - jest pomoca w kancelarii adowkackiej. a pisala,ze pracuje jako prawnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kośścinka
A wy wiecie co to wogóle prawnik? :D:D prawnik nie równy adwokatowi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dederfdredf
i ten uj w 2008 roku. kojarzylabym ten ryjek. chyba ze przeszla operacje plastyczna twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa imo , na zdjęcie proszka popatrzyłeś i mgla ci oczy zasłoniła , zwąchaliście się , no nic w tym złego w końcu razem raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszk nie odpowiesz na moje pytanie? Pewnie szuka w necie gdzie znajduje sie Wydział Prawa UJ i gdzie są zajęcia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest kufa komornikiem
i pracuje dla Rutkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13841
Estera Goldbaum "taa imo , na zdjęcie proszka popatrzyłeś i mgla ci oczy zasłoniła , zwąchaliście się , no nic w tym złego w końcu razem raźniej" Niuńka mgła (ale rozbawienia) przysłoniła mi oczy, gdy zobaczyłem jak "trzymasz poziom". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czynnik koci , drąż ! ja nie jestem bliska prawniczych kręgów , w sumie lepiej dla niej żeby się okazało że to wszystko wymyśliła ... bo gdyby się okazało że faktycznie jest prawnikiem to porażka jeszcze większa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dederfdredf
proszek to chociaz napisz, kto byl prodziekanem, jak niby konczylas studia ;) przeciez to nie bedzie info o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×