Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

I takie coś bym sobie kupił.

Polecane posty

Gość no tak ale kobiety
Ci to nie zastąpi :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
i to jest mądry zakup , toz to prawdziwie biznesowa inwestycja , zapłacić raz i mieć radochę i zaspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahoj Dziewice
Prawdziwy mężczyzna otwiera ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahoj Dziewice
Napisałem prawdziwy mężczyzna, a nie metroseksualny emo hip hopowiec. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahoj Dziewice
Koleś :)🖐️ To ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchaj jej, to nie ona
tylko ja RobatchQ 😘 :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę więc zapalniczki nie mam zazwyczaj przy sobie. :o A kluczami otwiera się tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:32 [zgłoś do usunięcia] no tak ale kobiety Ci to nie zastąpi } Jasne. :classic_cool: To ma otwierać butelki a nie zastępować kobietę, zresztą w ten otworek by mi się nie zmieścił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale kobiety
Myruś, czy jest szansa, że kiedykolwiek wstawisz tu anonimowo fotę swojej hydrauliki? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że to mówisz, Zizi :classic_cool::P A pretensje to możesz mieć do siebie - trza było nie sie zamurowywać we kuchni czy Bóg wiec co, tylko aktywnie uczestniczyć we naszym kafeżyciu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszellina
No właśnie postanowiłam powrócić z impetem do swojego drugiego życia jakim jest Kafeteria, myślę aktualnie nad jakimś nowym nickiem, co by skutecznie przegonił stąd rozwielitki pokroju Martvej czy innych nowych gimnazjalnych wytworów :classic_cool: Co do tematu - pragnę z całego serca, by wymyślono w takim układzie odpowiedni Iphone dla kobiet z wielofunkcyjnym korkociągiem ((:classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszellina
Mógłby być i do wyciągania, gdyby był jeszcze dodatkowo zespiralizowany, można by było uskuteczniać w domowym zaciszu kolonoterapię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Kolonoterapia polega na przeplukiwaniu jelita grubego woda o zmiennej temperaturze. Podraznienie jelita woda raz zimna, raz ciepla oraz rozpuszczajace wlasciwosci wody powoduja, ze jelito zaczyna normalnie pracowac a jego zawartosc jest prawidlowo przesuwana. Wyplukana zawartosc jelita dostaje sie w bezzapachowym obiegu do kanalizacji. Nad prawidlowoscia zabiegu czuwa lekarz, który po uwzglednieniu wskazan i przeciwwskazan kwalifikuje pacjenta do wykonania kolonoterapii. Czas trwania kolonoterapii wynosi ok. 45 min. Przeprowadzona seria zabiegów (od 3 do 8) przyczynia sie zwykle do ustapienia przykrych dolegliwosci a nawet powaznych chorób. Kolonoterapie zaleca sie w: a.. Przewleklych zaparciach b.. Wzdeciach c.. Przewleklej biegunce d.. Jelicie drazliwym e.. Hemoroidach f.. Uchylkowatosci jelita grubego g.. Chorobie Lesniowskiego-Crohna h.. Grzybicy przewodu pokarmowego } No, no. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszellina
Najbardziej kręci mnie ''Uchyłkowatość jelita grubego'' :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×