Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysza1733

natretna sasiadka

Polecane posty

Gość cosmogirl
jak przychodzi, od razu sie ubieraj, bierz dzieciaka i wychodz, mow ze wychodzisz i ona tez musi, zamykaj drzwi i wracaj :D cichcem + powiedz jej dosadnie ze maz jak ja spotka to jej zeby powybija :D bo np. zginelo cos w domu :D a tylko ona przylazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmogirl
dziecko -> koniecznie do innej klasy, na bank zrobia co najmniej 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenitamten
Nie wpuszczaj do domu, stań w drzwiach, żeby nie weszła i powiedz, że przykro Ci, ale nie masz czasu. I zamknij drzwi. Jak siądzie na ławce, to niech sobie siedzi, a Ty rób swoje.Jeśli musisz wyjść do sklepu, to wychodź i nadal jej nie wpuszczaj, jak wrócisz. Zawsze mów: przepraszam, ale nie mam czasu. Nawet, gdy Cię poprosi o szklankę wody powiedz, że ma do swojego domu blisko, a Ty nie masz czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjaaaaaaaa
wlasnie nma lawce neich sobie siedzi tobie nic do tego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
wiem ze powinnam byc bardziej stanowcza. Ale troche mi glupio bo ona jest starsza odemnie 7 lat i w ogole nie lubie po chamsku ludzi traktowac. Jalkos nie moge sie przelamac zeby ja za wlosy wziac i z podworka wyprowadzic. Jednak czuje ze ta chwila zbliza sie wielkimi krokami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjaaaaaaaa
mam nadzeje ze sie na to zdobedziesz :D gdybym mieszkala gdzies obok ciebei bym c pomogla ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
mysza, powiedz jej że Twój mąż jej nie lubi i nie życzy sobie widzieć Was razem a za kazdym razem jak u Was ją widzi to masz w domu awanturę , trudno jak Ty jesteś taka subtelna to niech mąż faktycznie ją pogoni. Ona nie zachowuje się normalnie, lepiej uważaj na nią i nie wpuszczaj jej do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
A dla dobra jej dzieci przejdż się do opieki społecznej i porozmawiaj , już oni ją zmuszą azeby zajęła się domem i dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
moj maz jest raczej z tych zrownowazonych... Musi byc zeby ze mna wytrzymac ;) moze to glupie i dziecinne ale kiedys poskarzylam sie nawet mojej mamie. Bylam jeszcze wtedy w ciazy i musialam duzo lezec bo ciaza byla zagrozona. A ona przychodzila razem z 6 dzieci... I jak tu odpoczac :|. Mama jej wtedy powiedziala do sluchu i mialam spokoj na kilka dni. Dzieki mamus :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjaaaaaaaa
teraz ty przemow jej do sluchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
kiedys juz zglosolam do opieki ze w zimie jeden z jej synow chodzil w porwanych adidasach kilka numerow za duzych a drugi nawet kurtki nie mial tylko w samej bluzie do szkoly biegal. Przyjechali porozmawiali z nimi. Niestety z sasiadami nie moga wywiadu zrobic- takie prawo. A na naszej ulicy kazdy ich zna i duzo mialby do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjaaaaaaaa
wspolczuje ci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
A dlaczego z sąsiadami nie mogą zrobić wywiadu? Przecież sasiedzi widzą rodzinę na codzień i są najlepszym żródłem informacji. Jak nasz sąsiad rozrabiał bo był chory i stary to po sąsiadach zbierali informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
tak mi powiedzieli w mopsie ze ze wzgledu na ochrone danych nie moga sasiadow pytac tylko sami bezposrednio moga rodzine skontrolowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
A co do tego ma ochrona danych, gdzieś ktoś w tm mopsie przesadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
znam poniekad zapal i chec do pracy pan zatrudnionych w naszym mopsie... Moze z tego wynika ich niewielkie zainteresowanie sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Napewno Panie nie chcą się przemęczać , ale ja wierzę w to że dasz sobie radę a w życiu nieraz spotkasz jeszcze szurnięte osoby to przynajmniej będziesz miała lepsze rozeznanie. We wszystkim człowiek musi się doskonalić, nawet w stosunkach sąsiedzkich z wariatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
cytat z najczesciej powtarzanych powiedzonek mojej 6 letniej corki: ''cale zycie z wariatami'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Córci Ci gratuluję - mądre i bystre dziecko, ale też gratuluję Ci pozostałej dwójki. Na najbliższe kilkadziesiąt lat będziecie z męzem mieli co robić. Ale fajna rodzinka, rób wszystko aby jej stan utrzymać w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×