Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prześladuje mnie to od nastki

O czym jest tekst Bartosiewicz "Jenny"?

Polecane posty

Gość no takie że ona zaszła w ciąże
bo się bzyknęli nie? ja to tak rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myślałam bo niby
wyniósł ten koc na dach :) Ale co ma egzamin do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no takie że ona zaszła w ciąże
no to, że on miał to w dupie bo miał własne problemy i skupiał się na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalona Sroka
Dzieciaki. Toć to jest proste jak je**nie. Jenny - to bohaterka z filmu Forest Gump. Molestowana seksualnie w dzieciństwie przez ojca. Popełniająca błędy, nie potrafiąca znaleźć prostej drogi. Proste nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jenny jest o narzekaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bzykneli sie. mowil ze wzial koc i dostal to "com chcial" i potem to w ciazy pewnie byla i mowila ze moga byc klopoty, albo podejrzewala ze jest, byc moze byla niepelnoletnia a on mowil ze ma egzamin czyli mature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co mi wiadomo jest to piosenka o osobie znanej bezpośrednio EB, która jest chora na schizofrenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W autobiografii chodzi o ciążę. On jej tłumaczy że egzamin ma, czyli jest przed maturą albo ma studiach. Czyli w nosie ma ciążę. Ona zostaje z tym sama i truje się gazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca od
jest o takiej dziewczynie jak Edyta Bartosiewicz ale na potrzeby piosenki nazwanej Jenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0001
jaaaaaaaaaaa wiem o czym jest ta piosenka bo pamiętam wywiad z edyta z lat 90 tych, edyta napisała ją będąc w ciąży i opowiada o niej i jej rozchwianiu emocjonalnym w czasach gdy była nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSG
JEST TO PIOSENKA O: nastolatce imieniem Jenny. Jenny jest inna niż jej ,,znajomi". Gdy jej znajomi się bawią i imprezują Jenny robi to co uważa za coś lepszego albowiem oddaje się na przydrożnym lesie, gdy oni imprezują ona ciągnie kolesiowi za pieniądze. Siedząc ze znajomymi na nudnej lekcji, patrząc jak klasa wydziwia, robi samolociki,plotkuje ona myśli, gdyby tylko wiedzieli znali prawdę że obciągam i oddaje tył z pasji. wierzy że to co robi ma sens bo wie że uchodzi za nudną osamotnioną dziewczynę która pewnie prowadzi nudne życie a tu rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×