Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izaaaaaaaaaa

3 miesieczny bobas

Polecane posty

Gość asdfg
uznany lekarz nie na wsi tylko w miescie pracujacy w zawodzie ponad 20 lat wiec wie co mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooookurcze
No wiesz kretyńskie pytanie zadałaś:D to tak jakby powiedzieć mam na 16 tą do roboty ale co za róznica czy przyjdę za 15cie czy też o wpół do bo przecież to taka mała różnica pomiędzy tymi wartościami:D. Kobieto ty widać nie masz zielonego pojęcia o niczym skoro dwumiesięczniakowi podałaś to co poadałaś:D idź się leczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
pewnie nie do pomyslenia jest dla was dac kasze jeczmienna dziecku co nie?? a to bylo wlasnie na zaparcia, rozgotowana zmiksowana kasza z dodatkiem cukru (nie glukozy) i mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia krewcia
mogłabyś podać nazwisko tego lekarza albo przynajmniej miasto i adres przychodni jeżlei nei chcesz nazwiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
praca a rozwoj dziecka to dwie rozne sprawy porownanie toalnie nie trafione. to dlaczego wszystkie dzieci nie rozwijaja sie identycznie? rowno 6 mc i np siadaja rowno rok i chodza?? bo kazdy jest inny i dziecko pol roczne moze miec problemy z zypkami wazywny,i a takie dwu miesieczny moze strawic. zero wysypki a mial wczesniej zaparcia i po zupkach o dziwo przeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
nazwisko Jantos i przyjmuje w Wieprzu a mieszka w Andrychowie kolo Intera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
moze chcecie numer??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia krewcia
ponawiam pytanie:) Mogłabyś podać nazwisko tego lekarza albo miasto i adres przychodni albo jego gabinetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
hmm adresu dokladnie nie znam bylam ale nie patrzylam bo w bloku przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia krewcia
numer, jeżeli można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
33 870 35 35 albo 875 nie pamietam dokladnie ale raczej to pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
moja mama chodzila do niego ze mna i dawala zupki od 2 miesiaca i zyje, zadnych problemow z zoladkiem ani nerkami. wszystko w jak najlepszym porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam tego lekarza
!!!!!! On już jest na emeryturze kochana i nie przyjmuje !!!!! Ten lekarz uważany jest za świetnego specjalistę ale w życiu nie polecił mi żeby podawać pokarm stały w 2 miesiacu życia dziecka!!!!! Zalecił podać od 5 miesiąca i ne wcześniej więc dlaczeog to bie tak zalecił???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
przyjmuje normalnie w domu bo chodze tam z moim synkiem i na zaparcia zalecil ta kasze jeczmienna i ciagle u niego jest ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam tego lekarza
Emerytura to oczywiści blef bo został zwolniony choć nie wiem z jakieg opowodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
dziwne ze moje znajome do niego chodza bo przyjmuje w wieprzu a u siebie prywatnie ma tlumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam tego lekarza
A mozesz mi podać jeog adres , proszę...chyba powróciła bym do wizyt u niego bo nie jestem zadowolona z obecnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
a z ta kasza to moj nie mial nawet 2 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam tego lekarza
W Wieprzu nie pracuje , jest zwolniony z Ośrodka Zdrowia!!! Daltego ja mam teraz innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
pisalam ze nie znam dokladnego aderu bo nie potrzebuje wiem gdzie to jest i to mi wystarcza. na osiedlu w andr ale dokladniej nie wiem za szkola a dokladniej zespolem szkol nr 1 im. T. kotarbinskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam tego lekarza
On nigdy nie zalecił mie podawać wcześniej niż przed ukończonym 5 miesiacem nawet wtedy kiedy dziecko bywało nienajedzone to zalecił podac kleik ryzowy dopiero po 4 miesiacu!!! Czy on naprawdę każdemu co innego mówi? Ale z ciebie chyba zakpił bo nie wolno tak młodym niemowlętom podawać kaszy jęczmiennej!!!!! Najpierw jak coś podaje się jaglaną i kazdy lekarz to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam tego lekarza
Ok dzięki za te informacje , myślę że numer wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
raczej nie kpil by bo bylam w obecnosci ciotki ktora chodzila do niego ze swoim synem (ma juz22 lata) i ona zapisywala na kartce przepis a ja ubieralam syna podac przepis jak znajde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
kleik z kaszy jeczmiennej 4 lyzeczki kaszy jeczmiennej gotowac w 200ml wody prez 20 minut. rozgotowany kleik zmiksowac. polaczyc z 70ml bebilon comfort + 40ml kleiku, zmieszac i dodac 1/2 lyzeczki cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam tego lekarza
NIe dzięki :) wierzę ci tyle że jestem zaskoczona bo ja wyniosłam zgoła inną wiedze od niego :/. Ale nieważne. Dzieki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchajcie
Bohdan Jantos to dobry lekarz ale niestety lekarz starej daty i ma s woje niezdrowe przyzwyczajenia. Obecnie są inne normy i do takich się on obecnie zastosowywuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........no no no
Ja też kiedyś chodziłam do lekarza starej daty (leczył jeszcze mnie:) ) i powiem wam że kiedy moja babcia (teściowa mamy) jojczała czemu nie podaje mi kleiku i kaszki zmielonej i podanej z mlekiem (miałam wtedy własnie 2 miesiące) bo samym mlekiem sie nie najem :D a ja płakałam ni z głodu tylko z kolek. Lekarz powiedział tylko jedno mojej mamie " Pani słucha mnie czy teściowej bo jak teściowej to proszę zmienić lekarza!" To świetny lekarz i do niedawna prowadził mojego synka (obecnie ma rok) i zalecał stały pokarm dopiero od 5 miesiąca życia i zeby nie dopajać. Ja nie wiem co to za lekarz z tego waszego Jantosa ale dwumiesięczniakowi kaszkę jęczmienną? Matko przecież ten malusieńki żołądek musiał sie wymęczyć. To ten lekarz (mój) zalecał mojej mamie najpierw wygotować mięso z kurczaka i podać mi wywar bez mięsa przez okres kilku dni zanim poda mięso (miałam 6 miesięcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........no no no
Jak patrzę na ten przepis i jeżeli to miało być dla 2 mies dziecka to głowa opada, przecież tam i nawet cukier jest podany a na co ten cukier a po co kleik jeszcze do tego? Bebilon comfort to pewnie po to żeby z tego przepisu nie zrobiła się akcja żołądkowa dziecku???? Dziwny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
maly nie chcial tego jesc ale nic mu nie bylo a zaparcia przeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele co sie dzieje?niektorzy mysla,ze dziecko placze bo jest glodne tylko?przeciez tak pokazuje tez inne swoje potrzeby.najlepiej zageszczac mleko i spokoj.co za porazka.nie wprowadza sie takim maluchom jedzenia,mozna uszkodzic system trawienny.widze,ze niektore mamy za wszelka cene chca wszystko przyspieszac o zgrozo!3 ms karmic nie tylko mlekiem,5 ms najlepiej jakby juz szedzialo ,boze ludzie opanujcie sie!rece opadaja normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×