Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moim skrooomnym zdaniem

Rzadko spotykane ciekawe wątki spadaja na 15 stronę bo

Polecane posty

Gość moim skrooomnym zdaniem

uwzięli się spamerzy. Troche kultury ludzie, nie jesteście sami we wszechświecie!!! Ja rozumiem, że ktos ma ochote eksperymentowac z ludzką głupota i naiwnością, ale czy do tego trzeba do cholery zakładać 50 wątków dziennie w podobnej tematyce? Zrób sobie jeden, zwab barany i tam sobie beczcie ile wlezie. Masz sie za inteligentnego człowieka to świetnie, dodaj do tego jeszcze troche klasy i kultury. Ja sie pytam, gdzie sa tematy, na których miło i kulturalnie dyskutowało sie wczoraj?? Na 15 stronie albo jeszcze dalej. Gdzie są nicki, z którymi dało sie sensownie konwersować? Poszły w pizdu bo nie mogły odnaleźć normalnych wątków a pierdów im sie wąchac nie chciało, za duzo klasy mieli na tą breję. NIC mnie tak nie wkurrrwia jak przeglądanie 15 stron, żeby odkopac jeden ciekawy topik. Forum erotyczne niby, powinno służyć do rozmawiania o seksie. A tu szalet publiczny, wszędzie gówno i smród... ewentualnie gołe penisy. Taaaa, wiem, że tym apelem gówno zdziałam, ale chciałam się wyrzygac bo mnie zemdliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się w 100%
Taka Dekatalogowa robi wiochę na forum i jej podobni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy maja się dobrze
moim skrooomnym wracaj na nasz topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×