Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w natłoku myśli

jechać czy nie jechać ?

Polecane posty

Gość w natłoku myśli

witajcie. wacham się w pewnej sprawie może jakieś dobre osoby pomogą mi podjąc decyzje. Tydzień temu wróciłam z Niemiec gdzie pracowałam przez dwa miesiące w kawiarni jako kelnerka.Jednakże miałam takich chorych pracodawcow , że z ulgą się zwolniłam i wróciłam do Polski. Jednakże mam okazję jechać z powrotem i zacząć prace gdzie indziej tj w restauracji również jako kelnerka. Wacham się jednak , niby nie na długo bo na 1.5 mesiąca góra 2. Ale boję się gdyż kelnerką byłam w kawiarni gdzie praca wygląda zupełnie inaczej niż w restauracji , boję się , że sobie nie poradzę. Trochę przekonują mnie pieniądze bo dużo tam zarobie w porównaniu z polskimi zarobkami rzecz jasna , lecz strach , że nie dam rady pozostaje. Tutaj za bardzo nie mam perspektyw , praca za 1000 zloty na rękę , tam 4 razy tyle . Co byście zrobili na mim miejscu ? Poradzcie coś proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnnanana
Jedź spróbuj, ja nie spróbujesz to zawsze będziesz sobie mówić mogłam ale tego nie zrobiłam, będzie ci szkoda. Ja też wróciłam do polski z Niemiec pozamykałam wiele drzwi za sobą a teraz żałuję,siedzę bez pracy, perspektyw, no cóż ale za błędy się płaci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w natłoku myśli
Dziękuje za odpowiedź. Jestem totalnie rozbita chce jechac chocby po to zeby zarobic i miec oszczednosci na czarna godzine ale tak sie boje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jestes pewna tego nowego miejsca pracy to jedz. nie boj sie ze sobie nie poradzisz. pracowalas w kawiarni wiec masz doswiadczenie jak obslugiwac gosci. reszty nauczysz sie w trakcie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×