Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ICEMANR22

Przepraszam że pytam,ale...

Polecane posty

Odnosze wrażenie że to forum jest coś mało erotyczne ? Może się myle, ale piszecie tu o wszystkim tylko nie o seksie i erotyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakazanyowoc
Ja tez takie wrażenie odniosłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czemu tak jest ? Są inne fora do wyrażania swoich opini, a na erotycznym to powinna być ostra jazda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakazanyowoc
Tez sie nad tym zastanawiam. Ponad połowa wątków powinna wylądować na ogólnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest jak forum jest publiczne... dostep maja wszyscy, przede wszystkim dzieciaki.... a osoby piszace ciekawie i na temat byly gnebione, wysmiewane.... zreszta widzicie co sie ostatnimi czasy dzieje... kilka lat temu to byla przyjemnosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakazanyowoc
A ja sie zastanawiam czy Ty jesteś tym samym ICEMANEM który kiedyś tu pisał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Obserwuje to forum od dość dawna, i piszą na nim osoby których jedyną rozrywką jest wyśmiewanie innych, obrażanie ich itp. a tak naprawde o seksie osoby te mają niewiele,lub nic do powiedzenia (warzywa na..., vera, Zdzichu K, perwersja, androgen,dekalogowata, i wielu,wielu innych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tym samym ? hmm... nie. Nie tym samym. Ludzie się zmieniają. teraz jestem ICEMANR22 i na tym poprzestańmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiegrzecznąByć
Jestem na kafe od wczoraj i tez juz zauwazylam ze tu niezly smietnik jest. Chcialam sie zrelaksowac a tymczasem zostalam zwymyslana przez bande kretynow. Naprawde nie ma jakis sensownych ludzi tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakazanyowoc
To prawda, Nikt nie pozostaje taki pan na przestrzeni lat :) Ty bardzo sie zmieniłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się że forum zostao zdominowane przez wyjałowione umysły ludzi których wymieniłem, i nic na to nie da się poradzić. Ale są,tu też ludzie wartośćiowi ( a raczej pojawiają się i znikają widząc co tu się dzieje, i jakiego pokroju umyslowego ludzie tu piszą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O...! jest przykład ! Pan Z.K na ktorymś już dzisiaj wątku pisze "dzień dobry" byle się tylko gdzieś zaczepić i jest przez wszystkich olewany. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakazanyowoc
Nowe osoby, które miały by ochotę popisać są ignorowane lub wyśmiewane przez stałych bywalców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywa na... ja nie szukam grzecznych tematw, ale tematw erotycznych. A ty, oprocz obrażania innych, i zakladania "durnych" tematów, nie robisz nic innego,taka jest prawda. To co piszesz ma się do erotyki jak pięść do oka. Rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie są ani ignorowane ani wyśmiewane, o ile mają coś sensownego do powiedzenia. ale jeśli jedynym ich wkładem w forum jest płaczliwe marudzenie jak to im źle i nikt ich nie kocha i że kafe jest smutne, to co się dziwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajsmen, weź przyznaj się, że jesteś blacwaterem, bo jęczysz dokładnie tak samo jak ta ciotowata mameja a tematów erotycznych na kafeterii jest mnóstwo, więc z łaski swojej przestań pier­dolić jak potłuczony i odpier­dol się od ludzi, którzy tutaj włażą dla rozrywki jedynie, a nie po to, żeby znaleźć receptę na swoje gó­wniane życie, jak ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeśli chodzi o sensowne wypowiedzi to sorry, ale ty raczej ekspertem pod tym względem nie jesteś. A generalnie wyśmiewacie osoby ktore wlaśnie o seksie chcą na tym forum porozmawiać. Myle się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywa na... ale powiedz dlaczego się tak unosisz ? napisałem prawde i cie to zabolało ? o co ci chodzi ? To ty możesz pisać że cie np. boli lokieć, a ja nie moge wyrazić swojej opini że piszesz gupoty na forum erotycznym, skoro to prawda. Piszesz o czymś co nie jest związane z tematyką forum. O to mi tylko chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, idioto, po pierwsze wali mnie twoja opinia i mam ją serdecznie w du­pie a po drugie napisałeś, że się głównie wyśmiewam i obrażam, co jest kompletną nieprawdą, bo wyśmiewam się i obrażam tylko takich idiotów, którzy o takie traktowanie sami się proszą :) i nawet nie umiesz pi­po przeczytać tego, co sam spłodziłeś :) nie pasują ci moje tematy o bolących łokciach, nie czytaj, proste, nie będziesz się denerwował, pryszcze ci pękać nie będą, wszyscy będą zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że tym co napisalem wyzwoliłem w tobie pokłady ogromnej agresji, a nie taki był mój zamysł. No cóż. Widać jedyną twoją reakcją na moje słowa jest obrażanie mnie i wyzywanie, a właśnie o tym pisałem i ci udowodniem iż mam racje... Tak mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×