Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciuciu Ruciu

Szukam fantastyczbego przepisu na imieniny - cisato i cos na cieplo! HEEEEEELP

Polecane posty

Gość Ciuciu Ruciu

Jutro mam imieniny i musze cos przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez piek na jutro :-) robi ciasto Kora orzechowa a na cieplo polecam Ci poldwiczki w konfiturze cebulowej,albo w sosier kurkowym do tego jakas lekka salatka i bagietka pozdrawiam i wszystkiego naj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciuciu Ruciu
wszystko fajnie,a le gdzie przepis???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój taki ulubiony zestaw"imprezowy" - ładnie wyglądające i pyszne roladki http://www.wielkiezarcie.com/recipe28371.html Sałatka: 10 jaj ugotowanych na twardo i pokrojonych w kostkę 60 dkg pieczarek pokrojonych w kostkę i ugotowanych 2 pory pokrojone w pół plasterki(biała część) 2 czerwone papryki (surowe) pokrojone w kostkę 2 puszki kukurydzy (odcedzić z zalewy) 2 duże wędzone udka kurczaka(mięso pokrojone w kostkę) Wszystko razem wymieszać z małym słoikiem majonezu,2 łyżkami musztardy sarepskiej.Doprawić solą i pieprzem. Może zrób krokiety z mięsem i warzywami,dobra ciepła potrawa! Ugotuj mięso wołowe do miękkości ,zmiel w maszynce do mięsa,kilka marchewek i kilka pietruszek oraz nieduży seler zetrzyj na tarce o grubych oczkach podsmaż na oleju ,następnie podlej wodą i uduś aż warzywa będą miękkie(w razie potrzeby wody dolewaj).Połącz warzywa i mięso,wkrój trochę natki pietruszki,dodaj trochę bułki tartej,przypraw solą i pieprzem i zawiń krokiety,otocz w jajku i bułce ,usmaż na złoty kolor z obu stron.Podawaj z czystym czerwonym barszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PORA!!!!
KURWA !! MÓWI SIĘ PORA A NIE PORĘ!!!! DEBILE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja też i ja też was
PORA!!!! -a ty durny babsztylu większych problemów nie masz? Wyszukuje pieniaczka pomyłek i drze głupią mordę-nieomylna MISS z PGR-u :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takapisownia jest typowa
dla gwary poznańskiej-tam nikt z gówna nie robi problemu wypisz w google "GWARA POZNAŃSKA"i poczytaj jełopico! a oto ten fragment "stosunkowo liczne uproszczenia (najczęściej strz, trz i drż do szcz, cz i dż) np.: czy (trzy), szczała (strzała), baży (bardziej), poedział (powiedział) w niektórych wyrazach zamiana ń na j, np.: gnieźniejski (gnieźnieński) przyrostki zdrabniające -ik, -yszek, np.: wózik (wózek), kamyszek (kamyczek) zmiana rodzaju np.: por - pora, zapałka - zapałek, magiel - magla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeh poznaniaki
i wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale nie jesteśmy w Poznaniu
Do chuja wafla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przy twoim słownictwie!
to raczej nie w Poznaniu ale na melinie-twoim środowisku naturalnym/prostaczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacperka!
"Ale nie jesteśmy w Poznaniu"-ale z ciebie upierdliwa baba! Jeśli Margolka66 pisze z Poznania to gdzie twoim zdaniem jest babichonie wredny?Autorce tematu nie chodziło o twoje problemy z mózgiem,tylko o przepisy.Więc wypad stąd,do chamów takich jak ty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteśmy na topiku
Gdzie piszą ludzie z całej polski i nie tylko bo zza granicy tez! Co by było jakby kazdy zaczął gwara czy slangiem pisać? Pomysl zanim zaczniesz wyzywać. A jeśli chcesz to ja mogę tu zaraz w ponglish zaczac pisac, chcesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×