Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paaaaaa

mowic mu o tym?

Polecane posty

Gość paaaaaa

chodzialm z chlopakiem 4 lata , mielismy przerwe poltora roku ona mial tam jakos dziewczyne i teraz chcemy do siebie wrocic , ale on jest taki ze musi wszystko wiedziec co robilam przez ten czas, a jezeli mu powiem to bede wyslychiwala pytan i kazan albo wogole sie rozmysli i nie bd razem , jak myslicie mowic mu o przeszlosci czy lepiej powiedziec ze nie mialam nikogo itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co masz mu mówić skoro nie byliście wtedy parą? To jakby nie jego interes co robiłaś kiedy byłaś wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga20
na pewno nic mu nie kłam. jesli bylas z kims to mu o tym powiedz, bo jak zaprzeczysz to predzej czy pozniej sie o tym dowie i bedzie jeszcze gorzej. zreszta bylas wtedy wolna wiec moglas robic co chcialas. i nie rob nic tylko i wylacznie z obawy ze nie wrocicie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszysta
nic mu nie mow. to niczego nie wniesie, a wiele moze zepsuc. niby mialas prawo do bycia z kims, gdy nie bylas z nim, ale to tylko tobie sie tak wydaje. on ma calkiem inne podejscie do tego. bedzie cie meczyc. utnij temat. ale sama tez nie draz. musi byc symetria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. Nic nie mów. Tylko nie zapomnij skasować wszystkich dowodów na to, co robiłaś w tym czasie. No i koniecznie uśmierć wszystkich znajomych, którzy mogliby co wypaplać :D A tak z ciekawości - co takiego robiłam w tym czasie, że boisz się facetowi przyznać? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby kochał to by nie pytał o takie pierdoły tyko przytulił :D cos facio szuka dziury w całym rozumiem ze jest ciekawy no ale ze musisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WildBitch
nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki :) jak raz nie wyszlo to teraz tez nie wyjdzie ,, ale to tylko moja opinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×