Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pyska567

nocleg zakopane

Polecane posty

Gość meryu
ile to tani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadam i nie słyszysz
tez szukam noclegu w zakopanym do 40 zł za pokój z łazienka blisko centrum pokój z balkonem z widokiem na góry dla 3 osób 2 dorosłe i dziecko 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meryu
E to nie takie tanie. Niestety jeśli chcecie w centrum to nie pomoge. Od lat jeżdżę do Kościeliska. Super gospodarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwarancja222
tydzien temu bylam ze znajomymi, nie mielismy nic zarezerwowanego, zdalismy sie na naganiaczy krazacych na dworcu, dalo rade zalatwic sobie nocleg za 35 zl/os, pokoj 4-os z lazienka, standard taki sobie, adekwatny do ceny, za to bardzo blisko krupowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meryu
nie wiem, myślę że do 4-5km od centrum. Jeśli jedziesz autem to nie problem . Blisko Doliny kościeliska, chochołowska, małej łąki. Zależy czy chcesz hulać nocą czy łazić po górach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakooopane
ty mowisz o takiej cenie za pokoj czy za osobe? ja za osobe placilam 45zł czyli pokoj wychodzil mi 90 w samym centrum na Smrekowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakooopane
ale pyska za taka cene jesli chcesz przeznaczyc nawet 100 zl za nocleg to spokojnie nawet w samym centrum Zakopanego dostaniesz pokoj. Ja nie lubie w koscielisku, ani okolicach Zakopanego, bo lubie czasem na Krupowki wyskoczyc, zreszta lepsza baza wypadowa jest z Zakopca busy pod nosem, do dolinek mozna z buta przejsc sie np. tych w okolicach skoczni. Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meryu
a ja właśnie nie lubię tego baraństwa i przepychania na krupówkach :) w gory jadę ..w góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakooopane
wcale nie trzeba się przepychac tylko milo spedzic czas. Dla mnie Zakopane to klimat. Kocham gory, ale nie na tyle by spedzac w nich kilka dni i spac w schroniskach i maszerowac od rana do nocy. Chociaz niektore wyprawy z braku dobrej kondycji czasem potrafia trwac nawet i 10 godzin. Nie wiem skad przekonanie, ze Ci ktorzy wybieraja centrum Zakopanego siedza tylko na tylkach, a gory ich nie obchodza. Ja bedac przez tydzien w Tatrach codziennie zaliczam jakis szlak. Jesli nie szczyt to dolinke, a wieczorem po prostu lubie pochodzic po miescie, wstapic na jakas kolacje czy napic sie zimnego piwka. A z rana w busik i na szlak:) W sumie autorko z czym masz problem? szykasz taniego noclegu, ale w sumie tani nocleg to taki rzedu max do 35zl. Dalej od 4-100 to juz standardowe ceny i w kazdej kwaterze dostaniesz pokoj wcale nie o byle jakim standardzie. Ja placac 45/os bylam w cnetrum to po 1, mialam lazienke w pokoju, lodowke, telewizor, czajnik, mala kuchenke, ladne mebelki, zadbany pokoj. I jesli mozesz przeznaczyc te 100 zl za nocleg to kazda oferta bedzie na twojak ieszen procz jakis apartamentow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddfffffffffff
pensjonat Brzoza swietny w samym centum zakopca, tanio, ladnei czysto, wszystko nowe-nowy pensjonat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matacz,.,.,.,,,
zakopane jest tak przereklamowanym miejscem samo w sobie , ze głowa boli ! byłem tam z musu 3 razy , za kazdym razem nie znalazłem powodu dla ktorego bym mial tam przyjechac kolejny raz . Piszę o samym miescie nie okolicy ! juz piekniejsza jest polanica zdrój i kudowa zdrój - a i nie wiem czy i okolica nie ciakawsza , moze nie widokowo , ale w innej kwesti i to nie jednej na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matacz,.,.,.,,,
240 za dobę chyba kogos porypało , jedziesz do zakopca by siedziec w apartamencie ? czy byc na powietrzu ,z przyroda , natura itd. po co wiec ci pokój o takim wypasie ? rozumiem , ze syfu nikt nie lubi nawet ja , ale juz za 35 zł od osoby byłem w luksusowych warunkach - poza sezenem oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasdan
Czy Koscielisko Residence to dobre miejsce na wypoczynek? Osobiście uważam, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zerasad
Też tak sądzę. Zresztą wystarczy spojrzeć na ceny. Są naprawdę niskie, dlatego warto hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adarna
Dzięki za polecenie Koscielisko-Residence. Z pewnością się tam wybiorę hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam. Koscielisko Residence jest całkiem tanim noclegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spędzanie wakacji w Zakopcu
tłumaczy tylko fakt, że jest się "Warszawiakiem" i jedzie sie polansować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie polecam wam meble od Studia Prostych Form. Uważam, że to bardzo dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO do noclegu również polecam Koscielisko-Residence. Warto hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaWawa
Wystarczy wejść na portal z noclegami i tam poszukać, w sieci jest wiele takich portali np. relaximo.pl. Czasem można trafić coś w dobrej cenie, wystarczy trochę poszperać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek222
Lub szukać z polecenia, na pewno ktoś z Twoich znajomych był w Zakopanem i był zadowolony z noclegu, ja od siebie polecam Elkowe domki kontakt na stronie http://www.domekzakopane.info doskonała miejscówka nie daleko Krupówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvviaa
Jak szukacie fajnego apartamentu gdzieś w centrum Zakopanego to zerknijcie tutaj http://www.apart-center.pl ja byłam z grupą znajomych w tym Dolce Vita doskonała lokalizacja a w środku wszystko czego potrzeba na taki wyjazd w góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuiyiuyuiy
a mnie rok temu na kafe ktos polecił nocleg w Zakopanem, i rzeczywiście nocowaliśmy tam, w tym roku też się tak wybieram i w lutym mam zamiar już rezerwować, coby mnie nikt nie ubiegł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×