Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pyska567

nocleg zakopane

Polecane posty

Gość gość
Na kilku portalach mam ofertę swojego pensjonatu ale chyba największy odzew od ludzi mam ze strony www.meteor-turystyka.pl Tam jest taka opcja, że zachęca się ludzi do podawania Meteoru jako miejsca w którym wyszukało się nocleg i rzeczywiście dużo osób trafia do mnie do Zakopanego właśnie z tego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ktoś tu pisał o tej kwaterce ale ja na majóweczce byłem w Zakopcu u tych Państwa www.uborowego.pl . Bardzo ładne pokoje, super ceny, super atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre wrażenie na nas zrobili w ośrodku Aparthotel Delta. Byłam tam z mężem jeszcze jak śnieg leżał w Tatrach i można było z wyciągów narciarskich korzystać. Apartament z prawdziwego zdarzenia ale w cenie która była przez nas do przełknięcia. Krupówki są parę ulic stąd a jednak tego tłumu turystów się nie czuje, cały obiekt jest fajnie schowany przed tłokiem i hałasem a to się w Zakopanym bardzo ceni. Kto był w sezonie ten wie o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ośrodek od dłuższego czasu ma swoją wizytówkę na stronie www.meteor24.pl i bardzo fajnie się taka reklama sprawdza. Sporo gości przyjeżdża do mnie koło Komańczy właśnie dzięki temu że znajdują ofertę na tej stronie. Także ja mogę polecić Meteora, sporo ludzi korzysta, ma duże zasięgi jeśli chodzi o usługodawców, ale też jeśli chodzi o turystów którzy szukają noclegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom wczasowy Tulipan był dobrą decyzją na kilka dni w Zakopanem. Wszystko zadbane i czyste, przy samej Janosówce. Na zdjęciach www.zakopanetulipan.pl widać dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerisa881
Jeśli szukacie noclegów w okolicach Zakopanego w dobrej cenie, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj http://www.willaczajka.pl . Willa Czajka, to naprawdę świetny obiekt. Przede wszystkim lokalizacja jest bardzo dobra, a to jest ważne. Można tam miło spędzić czas z całą rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hotel w centrum http://www.carlton.pl/. Byliśmy już tam nie raz, ani nawet nie dwa razy – za każdym razem czyściutko, miła, pomocna obsługa, ciche pomieszczenia. Jak dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joni9933
Mogę zaproponować Wam Apartamenty Velvet w Kościelisku, bo uważam, że jest to idealne miejsce na wypoczynek zarówno we dwoje, jak i wspólnie z rodziną lub znajomymi. Wszystkie szczegóły możecie doczytać sobie na stronie zakopaneapartamentylux.pl Tam też dopytacie o termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkawylo44

My za każdym razem jeździmy do Kościeliska a konkretniej noclegi-harnas.pl . Okolica bardzo ładna, a sam nocleg konkurencyjny cenowo. Pokoje zawsze wysprzątane i dobrze wyposażone. Atmosfera jest bardzo " domowa" co nam się bardzo podoba. Zresztą zerknijcie sami bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej

My korzystamy z opcji jakie znajduję na mountain-apartments.pl - ostatnio znaleźliśmy tamnocleg w butorowy residence w bardzo atrakcyjnej cenie, a lokalizacja jest genialna jak dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka

Ja nocowałam ostatnio w Kościelisku rezerwując apartament z mountain-apartments.com.pl i wyszło poza sezonem już właściwie bardzo okazyjnie cenowo. Czasami warto zaszaleć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze miejscowosci mają swoje uroki. Zakopane podobnie. Minusem w przypadku mniejszych miejscowosci jest na pewno konieczność dojazdu na miejsce wielu atrakcji (Zakopane jest chyba najlepiej skomunikowane). W przypadku Zakopanego minusem są wyższe ceny. Polecam poszukanie noclegu poza sezonem, pogoda jesienią w górach również bywa ładna, a ceny noclegów są o wiele tańsze i na miejscu jest zwylke mniej turystów niż w sezonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×