Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydze sie bo...

wstydze sie pozycji na jezdzca bo mam maly biust :(

Polecane posty

Gość wstydze sie bo...

gdy mam na sobie stanik to jest oki, ale gdy chlopak mi go sciaga to juz nie jest ok. Ogolnie jestem zadowolona ze swojego ciala, ale niestety biust mam maly i czuje sie skrepowana gdy jest odsloniety :( Dodatkowo wspomne ze przed okresem wyglada ladnie, ale pozniej nie dosyc ze ejst maly to jeszcze jakis taki nijaki jest, nie ma takiego ladnego ksztaltu. Czy cos idzie z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facetom w wiekszości nie o rozmiar chodzi a o uzyteczność :) Jesli pozwolisz mu je pomietosic ile chce, to bedzie zadowolony, jak bedziesz je chowac w biustonoszu, to bedzie wodził oczami za innymi cyckami... Nie wszyscy marza o wielkich bimbałach, niektórzy wola sportowe wersje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trojkacik2
A tam przelam sie po prostu- tez keidys tak mialam ze sex tylko w staniku- a teraz mam to gdzies i sie nei przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfbrghdghyh
zwlaszcza ze duze przy jezccu sie kiwaja na wszystkie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza szybkimi numerkami, kiedy tylko zsuwałam majtki (+ewentualnie spodnie) nigdy nie uprawiałam seksu w staniku. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydze sie bo...
ja ogolnie tez nie uprawiam seksu w staniku, ale w pozycji na jezdzca ( gdy nie jest ciemno, a zazwyczaj nie jest ) sie wstydze niestety i unikam tej pozycji :( a moj chlopak ja uwielbia. Mozecie mi polecic jakies kremy do biustu, ktore by mi pomogly, jakos je bardziej ujedrnily. Uzywalam kiedys takiego z Avonu ale jakos mi nie pomogl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post. Kremy niewiele zmienią. Jakieś tam pastylki działają tylko wtedy kiedy je bierzesz. Mogą trochę urosnąć przy braniu tabletek antykoncepcyjnych, jak dziecko urodzisz, jak przytyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na cycki najbardziej pomaga codzienny masaz wykonany przez ukochanego i samoakceptacja :) Ciesz się, że nie jestes facetem i nie masz za małego fiutka, albo takiego, co deba nie staje. Cycki nie odgrywają w seksie roli głównej ale daja jemu mily widok i przyjemne wrażenia dorykowe. Niech sobie maca ile bedzie mial ochotę, zakocha się w nich, jesli ty sama bedziesz je akceptowac. Jak mu bedziesz wmawiac, że sa za małe to Ci uwierzy i po co Ci to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurfa utne se po pół cycka i Ci oddam. :P ciesz się, że są jeszcze małe. I pamiętaj nic nie trwa wiecznie. Przy ciąży urosną, a wtedy płacz i lament :) Perwersjo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy ciązy i owszem, rosną, a po ciązy to juz loteria, albo wiekszy i jakos wygląda albo wraca do dawnych rozmiarów, często w postaci flaczków na dodatek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochy i achy
ja się wstydzę, bo mam wielkie cyce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietowka;)
ja tez sie wstydze tej pozycji;p;p bo mam 24 lata i rozmiar A po ciazy!! masakra ale tzreba zaakceptowac siebie bo inaczej sie nie da...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czego się wstydzić, akurat na jeźdźca zawsze coś tam widać, gorzej na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydzisz sie pozycji na jeźdźca przez biust? Zdziwisz sie, ale ja zwracam na co innego uwagę podczas jeźdźca - mianowicie biodra i pupa. Wg mnie jest to lepsza pozycja niz na pieska bo kobieta siada calym ciężarem. Moja dziewczyna miała male piersi - decha pisząc potocznie - ale za to jędrny tyleczek i szerokie biodra. Uwielbialem to w niej i zawsze namawialem ja na jeźdźca bo lubilem jak na mnie siadala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:19 A bardzo te biodra ma szerokie? Ile cm? Jaki rozmiar spodni nosi? Tak z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś koło 90, ale ma wąską talię dlatego optycznie wydaje się być duży kontrast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra - duża du*a a na górze decha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:16 Odwrotnie jest sto razy gorzej. Cycki jak u krowy, a pupa jak 5 groszy... Baba musi miec porzadne biodra i tylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba ale tu mowa jest o dziewczynach I kobietach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co kto lubi, niektorzy baby grube, a niektorzy zadbane kobiety. Zadbana dziewczyna czy kobieta nie dopusci do tego by miec tylek jak szafe, osobiscie wole normalne dziewczyny, szczuple ale nie chude, takie normalnej figury z wiekszym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90 cm w biodrach to duzy tylek??? Litosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oburzaj sie chlopcy sie przyzwyczaili do siebie maja prawo nie wiedziec, ze kobiety maja troszke inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy wcieciu 60 w talii to tak, duzy tylek. Liczy sie kontrast miedzy talia a tylkiem, a nie wielkosc samego tylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież 90/60/90 to ideał kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadrabiaj charakterem Plus anal lodzik i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ten ostatni wspis mnie rozwalił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×