Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NB.

Który magnez brałyście w ciąży ?

Polecane posty

Gość gość
Mi ginekolog przepisywał Magnezin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra farmaceutki
Doustnie żadnego, ale używałam do kąpieli i robiłam sobie olejek z f#rmaceutycznego sześcciowodnego chlorku magnezu MgCl2-6H2O . Super magnez, wchlaniany przez skorę, nie ma kontaktu z żoładkiem, lepiej przyswajalny. Można również sgosować doustnie, ale nie polecam, w internecie sporo informacji znajdziesz na ten temat. Koszt 1 kg soli ok 22 zl, starcza na miesiąc jako dodatek do'kąpieli, lub na pól roku do whrobu olejku _'pól na pół z'wodą destylowaną Piszeę w autobusie z komorki, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna345
Magnez do kąpieli..hmmm a nie lepiej brać ten folik mama z magnezem i dha, jodem i wit D, przecież folik jest znany od lat i zalecany najczęściej przez lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam aptekapodsmokiem.pl/calcium-magnez-gal-96-kaps.html. Jest naprawdę bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenakB
Ja brałam w jednej tabletce mama dha premium z kwasem foliowym i dha oraz jodem. Jak dobrze pamiętam, tam miałam bardzo dużą dawkę magnezu i potem nie miałam żadnych problemów np. ze zbyt wczesnymi skurczami macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amalena
Ja to co MilenkaB, bo uznałam, że nie chcę brać stu tabletek i każdych witamin oddzielnie. Najlepiej mieć to wszystko razem i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszka1
hej! ja nie brałam oddzielnie, żadnego magnezu, bo w dwóch tabletkach mama dha premium jest 200 mg magnezu, więc mniej więcej tyle, ile masz w 80 gramach kakao. Wyniki miałam przez całaą ciążę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlaya

Kup sobie ten lek Laktomag B6 1000mg magnezu wraz z wit B6, Ja jego brałam w ciązy, dziecku juz od roczku można podawać. Ma przyjemny bananowy smak, wygodną forme tabletki którą można normalnie wypić, pogryśc czy nawet zrobić z niej zawiesinę . Ale to masz lek a nie suplement http://amara.pl/produkt/laktomag-b6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

ja miałam okropne skurcze łydek w ciąży, ale zaczęłam suplementować mama dha premium+, bo tam tego magnezu było bardzo dużo a poza tym w jednej tabletce był tez kwas foliowy i wit d3, więc wolałam przyjmowac jedną tabletkę ze wszystim co mi było akurat potrzebne niż 5 różnych i z resztą cenowo też było to korzystniej. Skurcze przestały mnie łapać i wyniki badań też miała dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×