Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość htuyj

podobaja mni sie zajeci faceci,czy to normalne?

Polecane posty

Gość htuyj

a co gorsze, kiedy widze przystojnego faceta z zona( musi ona byc w miare ladna) to wyzwala sie we mnie dziwne uczucie konkurencji i jestem zadowolona jak jego dziewczyna patrzy na mnie z lekka zazdroscia a jak nie patrzy to czuje wscieklosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htuyj
no wlasnie nie masz racji:) to problem zlozony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htuyj
ze nie wyzwalam w innej kobiecie zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy nie wyzwalasz zazdrości w innej kobiecie popadasz we wściekłość ponieważ Twoja samoocena na tym podupada.Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htuyj
oj ty marny psychologu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marna to jesteś ty i twoje metody na leczenie kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@htuyj Czy uważasz się za atrakcyjną, seksowną, odpowiedzialną ? Jak układa Ci się z facetami ? Czy ktoś nie odbił Ci faceta kiedyś ? Jak wyglądał Twój dom rodzinny (czy rodzice byli szczęśliwym małżeństwem) ? Najprawdopodobniej nie odpowiesz tutaj na wszystkie te pytania, ale zawsze możesz sama siebie popytać w tych kierunkach i może coś Cię oświeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do daisy
agresywna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htuyj
szczerze? jestem szczupla, mam 175 cm wzrostu, duzo cwicze ale zanim do tego doszlam, bylam brzydkim kaczatkiem, 2 nieudane zwiazki zakonczone zdrada teraaz jestem w szczesliwym zwiazku ,bardzo szczesliwym mama nie kochala taty, szanowala go mam teraz powodzenie u mezczyzn duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to właśnie ten uraz po zdradzie? I tak dla sprecyzowania, podobają ci się zajęci faceci, czy ty chcesz się podobać zajętym facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
htuyj młoda chyba jestes, bo głupia strasznie... dla ciebie cudzy mąż to jak trofeum, a tymczasem oni zawsze wracają do żony. Widocznie nie znasz innych uczuc niż rywalizacja i zazdrość. A tymczasem prawdziwe wyzwanie to nie zdobycie gościa na jedną noc (albo zdobycie jego spojrzenia na ulicy), a zdobycie jego zaufania i szacunku. Teraz takie czasy, że kazdy pasztet może zostac modelką, więc jeśli myslisz, że zdrabną dupą świat zawojujesz to czeka cię rozczarowanie. Teraz trzeba mieć i dupkę zdrabna i w głowie poukładane. Do tego przydałyby się jeszcze koneksje. Masz tylko 1/3 sukcesu i sie jarasz jkby cię na papieża chcieli wybrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHGFFDDFHYOLL,,,,JYFVVV
ale ty zajętym pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×