Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

ja też mam konto na fb ale nie mam dostępu do waszego maila więc jak nie macie nic przeciwko to podajcie mi namiary na poczte mój mejl marta.brzozowska@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera dostalam prace od jutra po 12 godz ;/ a ja tu z brzucholem i do tego jeszcze starsza cora w domu :/ a tak mi zalezy na kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam na poczte namiary na FB, ale nie ejstem pewna czy to dobrze zrobilam :) dajcie znac :) natusiaelo ale nowa prace czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa bo u nas cienko z kasa i chcialam tak czegos poszukac tak po porodzie dorywczo ale zeby na czynsz aby bylo wiec albo wieczorami na pare godzin albo nocki zeby z moim sie zmieniac a ze wiadomo lipnie z praca to w urzedzie ostatnio zmienilam moje kryteria ze nawet do sprzatania pujde a nie tylko na wyksztalcenie zeby patrzyli no i dzis babeczka pisze ze jutro na 9 mam sie stawic praca 12 godzin i 2 dni wolne :P ale praca od juzz a ja teraz nie moge :( a potem hmm nie wiem jak bym upieke zorganizowala ale kurcze rozchodzi mi sie bo potrzebujemy pieniedzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Na hemoroidy: aloes rozciąć liść i tym miąższem obłożyć chore miejsca-wypróbowałam:-) 100% gwarancji-POMAGA SZYBKO I SKUTECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u Sylvi: Bylam w nocy na porodowce bo mialam bole a polozna na oddziale powiedziala ze to najwyzszy czas ale ze to byla 2 w nocy to obudzilam polozne na porodowce ktore uznaly ze jeszcze nie i podaly mi zastrzyk po ktorym rano ledwo zylam . teraz juz rozmawialam ze swoja polozna i powiedziala ze bylo by super jak bym dotrwala do soboty ale w razie co to mam dzwonic mam rozwarcie na 4 cm i bardzo nisko glowke wiec zobaczymy co bedzie dalej ale swieta napewno spedze w szpitalu a w sobote zacznie 37tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przepraszam,że tak chaotycznie piszę,ale nie zawsze mam czas wszystko przeczytać. Przed chwilą była u mnie położna środowiskowa.Bardzo miła kobitka. U Oresta kikucik od pępowiny wisi już tylko na włosku:-) Martusia ja z najstarszą córką miałam poród coś w Twoim rodzaju.Tylko mój zakończył się cesarskim cięciem. "Tatuś" dzwoni prawie codziennie i tak mnie wkurwia,że jeśli w wiadomościach podadzą wiadomość,że kobieta poszatkowała faceta to będę ja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkuza sie bo ordynator karze rodzic a pinda w nocy sie nie chce i podaja zastrzyk na wyciszenie florentyna a co on takiego pisze ze cie wpienia przeciez nie chcial uznac Oresta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to chyba na jej miejscu poszlabym bezposrednio do ordynatora.... hmm bo ilez mozna sie meczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie...że niby przyjechałby ale go wywalą z roboty....że nie ma urlopu,że stawiam go pod ścianą.Chodzi o to,że mówił,że jak mały się urodzi to przyjedzie i pójdzie do usc ze mną aby dziecko zarejestrować,a teraz odwraca kota ogonem....i takie tam. Miałam nadzieję,że choć raz dotrzyma słowa a tu buba,będę musiała udawadniać w sądzie ,że to jego dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej...to Sylvia nie może coś zagadać ze swoim lekarzem albo powiedzieć ordynatorowi co robią położne? Przecież to takie męczące musi być:/ Grrrr....ludzie serc nie mają! Florentyna to duś go o pieniądze...szybko się odczepi :P Fajnie, ze z Orestem wszystko dobrze:) A jak Córki? :) Nastusiaelo no niestety niezbyt fajny moment:/ Ale może coś się uda znaleźć po porodzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleczka podałaś mój profil, bo jak kliknęłam na link to wyszło moje;) Florentyna napisz Mu, ze z okazji urodzenia dzidzi należą mu się 2 dni wolnego, wiec niech nie przesadza jak weźmie jeden dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córki pokochały Oresta całym sercem:-)Ostatnio trochę miałam ścięcie ze starszą,potem mały się obudził a ja brałam prysznic, to ona pobiegła do małego i się nim zajęła a potem mi powiedziała ,robię to dla Oresta nie dla Ciebie.Jednym słowem zakochane są w nim po uszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze Maleństwo no to chyba coś jest nie tak z linkiem, skoro ja na swój i Ty na swój;) hihi Uleczka wejdź na swój profil i skopiuj link;) Florentyna no to tylko się cieszyć, ze jednak pomagają i to bez proszenia, a to , że sobie pogadają...tyle Ich;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
florentyna ja nie moge pojac zlosci twojej corki za co jest taka cieta wychowujesz je sama oddala bys za nie zycie robisz wszystko co mozesz zeby bylo im jak najlepiej a ona Ci powie ze nie robi tego dla Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra co ta Sylwia się nacierpi!! Florka po co ten buc dzwoni do was? Uznał dziecko, poczuwa się do obowiązku? Ja na szczęście nie jestem chora na grypę, wymioty ustały ale nie mogę leżeć bo jak tylko się położę to odrazu wymioty wracają. Chyba dzisiaj miałam pierwszy skurcz- nie wiem nie znam się ale to było dziwne. Ból szedł od kręgosłupa do góry brzucha jak by milion szpilek wbijało mi się od środka. Pogoda ładna a ja sił nie ma żeby na spacer iść. Właśnie zdałam sobie sprawę, że jestem już w 37 tygodniu i mogę urodzić juz nawet za 2 tygodnie!! A 2 tygodnie to 14 dni i jestem w szoku totalnym... chyba nie czuje się gotowa na to wydarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz w domku,jas urodzil sie 31.03 ,3550 55cm,porod szybki bo 3 godzinny wszystko ok tylko malemu jeszcze jedno jaderko nie zstapilo do moszny :( mamy skontrolowac za 3 tyg mamusie chlopcow,macie tez taki problem z jaderkiem??troche mnie to stresuje aaa i chcialam napisac ze 2 porod duzo szybszy i jakby lzejszy byl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mialam trzecia akupunkture o 14 a od 14 30 mam straszne bole krzyza.,..ze nie moge wytrzymac..a nie chce brac tabletek..mam nadzieje ze to nie sa skurcze...bo moj maly ma jeszcze czas...:( S.U.R.I gratuluje i wszystkiego dobrego dla maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI gratuluję syneczka :) Pocieszające jest, że drugi poród lżejszy oby mój też był plissssssss :D Jeśli chodzi o jąderko to nie wiem ale chyba ma czas jeszcze zejść najważniejsze, że od razu rozpoznali i nawet jak nie zejdzie to będą chyba to jakoś leczyć. Jak się za późno to zauważy to już tylko chirurgicznie, więc bądź dobrej myśli. Sylvia to się faktycznie namęczy :( Na hemoroidy aloes hym trzeba będzie wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×