Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eloes

Silne bóle miesiączkowe

Polecane posty

Gość Eloes

Witam drogie panie ;) Przeglądałam róże tematy oraz opinie o różnych dziwnych rzeczach pojawiających się podczas 'tych dni', wiec postanowiłam podzielić się moimi objawami... Może któraś z was wie o co dokładniej w tym wszystkim chodzi. A więc: Pierwszego dnia miesiączki (oraz w późniejsze chociaż już w mniejszym stopniu) pojawiają się niesamowite bóle, które wiążą się z gazami oraz 'kupką'. Może opiszę to w ten sposób: gaz wędrujący ku wydostaniu się na zewnątrz sprawia mi ogromny, przerażający ból, który czasami doprowadza mnie do stanu tuż przed omdleniem. Taki ból pojawia się również podczas wypróżniania się, chociaż w mniejszym stopniu. Do tego wszystkiego pojawiający ból tak jakby mnie prostuje (tzn: gdy siedzę lub leżę ból wymusza na mnie wstanie z miejsca do pozycji pół zgiętej), a żeby chociaż zmniejszyć ból uciskam podbrzusze do granic możliwości. Tak jest podczas prawie każdej miesiączki i staje się to nie do zniesienia, a leki (mieszanka typu: no-spa, ibum oraz apap ) nie pomagają . Czuję się tak jak bym miała zaraz umrzeć lub wypróżnić się ze wszystkich dolnych narządów wewnętrznych. Do tego wszystkiego dochodzi zmniejszona wersja tego bólu przy 'siusianiu'! Błagam was kobitki o jakiekolwiek informacje co może być przyczyną tak potwornych męczarni! Pozdrawiam serdecznie Eloes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×