Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracownicawawa

zaczynać studia pracując?

Polecane posty

Gość pracownicawawa

są wśród was osoby które jednocześnie pracują i studiują zaocznie? myślę o zaczęciu od października studiów zaocznych, ale nie jestem pewna czy dam radę z taką ilością obowiązków :/ a jak wasze doswiadczenia w tej kwestii wygladaja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak
ja tak studiowałam przez 2 lata (studia mgr). dałam jakoś radę, ale największy problem był z pracą magisterską (spałam po 6h max jak ją pisałam, bo miała jeszcze ważnego klienta...), ale warto się pomęczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaaaska
spoko, da się ;) czasem troche nei ma czasu- zwłaszcza jak jest sesja, wtedy najlepiej wziąść pare dni wolnego, chociaż bez tego też się da. Ja właśnie tak mam - studiuje zaocznie a pracuje w eniro. Mi się podoba takie rozwiązanie, mam swoje pieniądze no i zawsze to jest jakieś doświadczenie. A studia zaoczne nie są wcale gorsze od dziennych w większości przypadków - można być i na dziennych leniem i nic nie robić i na zaocznych można znaleźć osoby ambitne które się uczą. To zależy od człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz rade
dasz radę, jakoś można to wszystko połączyc. a jeśli bedziesz miec problem z casem to zqawsze mozna skorzystać z takich portali jak texterbooks.com by tam poszukac pomocy, inspiracji labo po prostu przykladow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×