Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ataman Ryps

SMOLEŃSK na POWAŻNIE

Polecane posty

Gość Do starego komucha
19:38 [zgłoś do usunięcia] Ataman Ryps >>>>>>>>>>>>>to nie złom, to wrak i w krajach cywilizowanych, po katastrofie taki wrak się bada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afera na planie
"Kuchennych rewolucji". Komornik zajął sprzęt TVN! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ty tu komucha widzisz??? A wrak się bada jeśli nie mozna znaleźć przyczyny katastrofy. Tu przyczyna jest jasna a więc badanie wraku mija się z celem. Wszystko co potrzeba zapisane jest w czarnych skrzynkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz:
Arabski i Klich przed Trybunał Stanu >>>>>>>>>>>>>>>>>>>wyjatkowo mądrze facet gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek leszczyński NH
Darek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar ka kadarka
Kto wywalczył niepodległość w 1918 roku ? Donald Tusk. Kto zaplanował i pod czyim kierownictwem realizowano Centralny Okręg Przemysłowy ? Pod kierownictwem Donalda Tuska. Kto bohatersko opierał się Hitlerowi w 1939 ? Donald Tusk. Kto odbudowywał Polskę po II wojnie światowej ? Donald Tusk. Kto kierował strajkami 1956, 1970, 1976 oraz 1980 ? Donald Tusk. Kto pokonał komunę w 1989 ? Donald Tusk. Kto wprowadził Polskę do NATO? Donald Tusk Kto wprowadził Polskę do Unii Europejskiej ? D onald Tusk. Kto szablą i osobistym geniuszem wywalczył dla Polski prezydencję? Donald Tusk. Nic w najnowszej historii Polski nie działo się bez Donalda Tuska. Zadanie dla historyka tow. Nałęcza Tomasza. Istnieje bardzo prawdopodobne domniemanie, że wojska polskie pod Grunwaldem prowadził Donald Tusk. Trzeba to koniecznie sprawdzić. :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za co przed t.S. ? Cześć Darek. Ale już pisałem. Nie posługuj się swoim imieniem i nazwiskiem...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek leszczyński NH
a co cie to obchodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mnie to nie obchodzi. Jak ktoś nie wie to mu zwracam uwagę. Masz coś do powiedzenia na temat topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar ka kadarka
cieć by chciał wszystko wiedzieć jak jaka baba z magla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Jeżeli rzeczywiście
wrak TU154 M zostanie sprowadzony teraz do Polski to oznacza, że celowo czekano na zakończenie prac komisji ministra Millera tak, aby nie mogła ona zbadać szczątków i zawrzeć w raporcie wyników tych analiz. Uważam, że w tej sytuacji obowiązkiem komisji Jerzego Millera, która przecież ma oficjalnie zamknąć swoje prace dopiero jutro, jest przedłużenie prac komisji o zbadanie wraku. W przeciwnym wypadku powstanie wrażenie, że pan Miller uzgodnił to z władzami rosyjskimi, tak, żeby zdjąć z Rosjan odpowiedzialność za ewentualne dowody rosyjskiej winy, które mogłyby zostać ujawnione w trakcie badań - mówi nam Antoni Macierewicz, szef parlamentarnego zespołu d.s zbadania smoleńskiej katastrofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek leszczyński NH
tak, chciałem zapytac jak tam minęła sobota? ( komuniści na rencie mają 7 sobót w tygodniu :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wrak TU154 M zostanie sprowadzony teraz do Polski to oznacza, że celowo czekano na zakończenie prac komisji ministra Millera tak, aby nie mogła ona zbadać szczątków i zawrzeć w raporcie wyników tych analiz. " A po co badać wrak? Tyle ile potrzeba było, to został zbadany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razem z wrakiem
niech nam dadzą p. Kopacz Ona pewnie dalej tam kopie ziemię. Nie jest łatwo przekopać wszystko na metr głęboko. Że też tacy ludzie utrzymują sie na stanowiskach. W każdym innym kraju po kłamstwie lub kompromitacji odchodzą. U nas mają się dobrze a czasami nawet dostają "białe ptaszki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek leszczyński NH
Co cie to głowa boli czy będą badać?? Przecież cech szatniarzy ludowych nie będzie badał wraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar ka kadarka
fajny film wczoraj widziałem:D momenty były :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak, żeby zdjąć z Rosjan odpowiedzialność za ewentualne dowody rosyjskiej winy, które mogłyby zostać ujawnione w trakcie badań - mówi nam Antoni Macierewicz, szef parlamentarnego zespołu d.s zbadania smoleńskiej katastrofy." Antek M. nie powinien opowiadac dowcipów w tak powaznej sprawie. Nie wypada...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar ka kadarka
cieciu a kogo to obchodzi co ty wypisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar ka kadarka
a podobno była na diecie....:O:O:O jak iftar.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesadyzmu
W krajach arabskich to moze byc "bomba",tam to uwielbiaja takie grube baby !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar ka kadarka
ale kieckę to se chyba w biedronce kupiła.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Antoni Macierewicz będzie triumfował, bo zapewne raport zinterpretuje wedle własnych przekonań. Myślę, że śni mu się po nocach i będzie śniło, że 10 kwietnia zgubił swoją młodzieńczą brawurę z czasów opozycji i natychmiast z Katynia ruszył do Polski zamiast do Smoleńska, a dzieliło go tylko kilkadziesiąt minut. Zapewne to jedna z przyczyn tego, że tak zajadle tropi sprawców katastrofy z 10 kwietnia." http://wyborcza.pl/1,75968,10024899,W_skladzie_porcelany.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackowski w RM. "Pozostaje otwarte pytanie o to, jakie zostaną wyciągnięte konsekwencje - poza dymisją ministra Bogdana Klicha - wobec osób winnych zaniedbań, które przyczyniły się do katastrofy, a także w stosunku do osób odpowiedzialnych za nieudolny styl i sposób wyjaśniania przyczyn katastrofy, co ułatwiło Rosjanom zwalenie winy na Polaków." JAckowski pyta jakie konsekwencję zostana wyciągnietę w stosunku do osób które zgineły w tej katastrofie... Rozumiem że facet wierzy w zycie pozagrobowe ale tu chyba przesadził:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raport
Maciarewicz: To nie jest raport! To stek bzdur! Tak mi się zawsze pierodli jak sobie wypije! Nie słuchajcie mnie bo jestem skończonym palantem! Ja wam jeszcze pokaże! Kici kici rym cym cym. Oj dana dana do samego rana. Platformo kochana! Na zdrowie! Niech żyje! Nie oddam! Ale jaja! 29.07.2011 13:07 0 komentarzy http://newsne.nowyekran.pl/post/22139 ,maciarewicz-to-nie-jest-raport-to-stek-bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości powtórzył, że zupełnie nie jest zadowolony z ustaleń polskiej komisji badającej przyczyny katastrofy smoleńskiej. - Zapowiedzi Jerzego Millera były takie, że to będzie raport, który dowali Polakom. I dowalił. Strona rosyjska został potraktowana łagodnie. Byłem już jakiś czas temu zdruzgotany, że w tym pojedynku, który wydał nam MAK, część polskich polityków - w tym min. Miller - zagrała po stronie rosyjskiej - powiedział Hofman. Na poparcie swej tezy stwierdził, że w polskim raporcie nie ma ustaleń dotyczących tego, że kontrolerzy z wieży w Smoleńsku pytali przełożonych z Moskwy o decyzję w sprawie polskiego samolotu. - Przyszła odpowiedź - nie zamykać lotniska - dodał poseł Hofman. Polityk oczekuje, że w końcu wyjaśnionych zostanie kilka wątków dotyczących katastrofy z 10 kwietnia 2010r. - Dlaczego na dwie sekundy przed kontaktem z ziemią doszło wyłączenia wszystkich przyrządów? Ja jestem ciekawy, dlaczego 15 m nad ziemią cały system samolotu przestał działać - mówił Adam Hofman." ---- Tyle razy było mówione a ten dalej nie wie. Nie ma w POLSKIEJ skrzynce ostatnich dwóch sekund bo bufor pamięci nie zapełnił sie i nie została zawartośc przerzucona do pamięci stałej. A po uderzeniu w ziemię nie było już prądu a wiec bufor się rozładował. W radzieckich skrzynkach zapis trwa do samego końca. Podczas konferencji MAK było słychac krzyki ginących ludzi i uderzenie w ziemię, bo radzieckie skrzynki pracowały cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×