Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coffee late

potrzebuje sukienki z LIPSY LONDON

Polecane posty

Gość wiedzialam,ze to ten zyeb
o kurva! cudna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzialam,ze to ten zyeb
moze na stronie lipsy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ma na ich srtonach bo ta sukienka jest juz "stara" z zeszlego roku około w maju sie pojawiła , wiec obecnie nie mozna juz jej nigdzie dostać na ich stronie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamtakiepytanko
A nie, złe zdjęcie zobaczyłam, moja jest inna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamtakiepytanko
Ale przynajmniej nie kosztuje 600zł :D Dałam za moją 179zł. Ta za 600zł piękna, ale droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona-swojego-męża -tez znalazłam ta aukcje i tylko ta jedyna!! pokaz inne aukcje skoro twierdzisz ze jest ich tak wiele na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj dziewczynko piszesz: "ktos ma lub widział -pisać, kupie natychmiast " znajduje ci identyko ...a ty ze juz tam widzialas.. i ze mam ci kolejnej szukac... puknij sie w ta pusta glowke i nie zawracaj tu ludziom dupy... skoro i tak nie chcesz jej kupic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamtakiepytanko
Nie wiem czy warta, to zależy jaki jest materiał, jakość szyć itd, musiałabym dotknąć i ponosić żeby powiedzieć czy warta tej ceny :P Jednak 600zł to dużo za sukienkę. Ale fakt, jest piękna. Generalnie sukienki Lipsy i Asosa są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce ja kupić ,ale powiedzmy ,że nie ta która jest wystawiona na tej aukcji ;) i nic Ci nie każe po prostu twerdzisz ,że jest ich na allegro do chuja .. jakos nie widze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 1. ktos ma lub widział -pisać, kupie natychmiast 2. no droga ,ale warta swojej ceny 3. haha rozmiar pasuje , cena mi nie pasuje . sukienka dawo" po sezonie "za 600 zł ? smiech.. " masz jakies problemy sama ze soba? rozdwojenie jaźni czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×