Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciężarówka przed scieciem

Z czego macie wykonane schody w domu?

Polecane posty

Gość spoko loko, rio bravo
jedne schody mamy z gresu poloerowanego, drugie dębowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czwarta pozycja na górze od lewej - http://www.schodyprudlik.com.pl/drewno/ Super prawda? Całe schody są kręte, wyglądają rewelacyjnie, a co najważniejsze, po 3 latach nie ma śladów użytkowania, pomimo bardzo licznej rodziny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine76
Z drewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewniane. Wykonawcą była lokalna firma z Częstochowy, Prudlik. Stworzyli nam na prawdę fajne schody drewniane, idealnie pasujące do całego pomieszczenia. I takie schody wyglądają na prawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze schody są z drewna, ważne, żeby drewno było dobrej jakości, zamówiłam takie schody w www.schody.szczecin.pl/ i są bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę miała z kamienia. Tzn teraz jest wylany beton i na to będziemy kłaść kamień. Chyba granit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja (małopolska) mam z drewna jesionowego . Koszt 3200zł bez poręczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjakot
Zgadzam się z przedmówcą, że z drewna są najlepsze. Z firm, które robią takie schody polecam http://www.bkdhome.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dębowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam chłodne wnętrza domów. Zamówiłam więc sobie schody metalowe, malowane na czarno. Materiał zamawiałam w http://www.primostal.pl/, natomiast fachowiec był z polecenia. Schody się świetnie prezentują i nadają fajny wygląd wnętrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam z liego debu jasne lite. Dalam za nie ok 10tys z barierka. Ladnie sie prezentuja i nie znac na nich kurzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z drewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schody w plytkach to obciach. Autorko jaki masz projekt domu? Bo chyba wczoraj tez cos z domem byl temacik, nie twoj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardosos
Drewniane, kręte, wysokie, dębowe - świetne, takie jak lubię. Wstawiał je Prudlik z Częstochowy. Postawienie piętrowego domu dużo nas kosztowało, ale rzeczywiście efekt mamy zgodny z oczekiwaniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dębu, cena 30 tyś złotych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamnik w kieliszku
Mamy monolityczne na wierzchu wylewka samopoziomująca by były gładkie do tego metalowa balustrada kil mat industrial lub loftu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłem u siebie schody ze stali z http://www.primostal.pl/. Panowie spawali całą konstrukcję. Schody są czarne i mają wykonane drewniane stopnice i poręcze. Lubię takie klasyczne rozwiązania, ale rozumiem również pasjonatów kamieniarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam schody drewniane wykonane przez firmę celmar, świetna jakośc, takie schody dodają domu ciepła i przytulności. Dobrze się prezentują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik1976
a ta firma celmar? z jakiego drewna wykonują swoje projekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też u nich robiłam schody, bardzo fajne jest to ze pracują tylko na rodzimych drzewach: buk, jesion, dąb, czereśnia, jawor. jestem zadowolona i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dokładnie takie jak są na środkowym zdjęciu www.wroblewskidesign.pl/tradycyjne.html .Oczywiście drewniane jak widać. Lubimy z mężem chodzić boso, dlatego nam zależało, żeby materiał był naturalny i nie był zimniejszy niż podłogi. W konserwacji ok, wystarczy pielęgnować tak jak parkiet lakierowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od początku wiedziałam, że chcę mieć kamienne schody. Długo zastanawiałam się za to nad odpowiednią balustradą. W końcu zdecydowałam się na fantazyjny metalowy model z oferty tej firmy - www.stalex-czaplinek.pl/balustrady Całość komponuje się pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam drewniane dębowe schody wykonane przez firmę Celmar. Bardzo trwałe, dobrej jakości i pięknie wyglądające schody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
A jak je wykończyliście? My też mamy betonowe schody i chcemy zastosować na nich system QUICK-STEP. Wybraliśmy już panele z http://podlogi24.net/quick-step-map-896-dab-naturalny,-panele-majestic-pro8-quick-step-o_l_471.html i teraz pozostał nam zakup listw schodowych i pod profili aluminiowych. Początkowo mąż chciał położyć płytki na schodach ale po przeliczeniu wszystkiego wyszło, że ten system będzie tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewniane debowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas padło na schody marmurowe, jasny kolor kamienia był dobrym rozwiązaniem, idealnie pasuje do reszty, ja robiłam schody w http://www.lotowski.pl/ Wiadomo jest co nieco droższe rozwiązanie, ale takich efektów wizualnych nic innego nie gwarantuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marmur w kolorze kremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×