Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaliope39

jakie polecacie kombi ? do 25 tys. żeby się nie psuło

Polecane posty

Gość kaliope39

jakie polecacie kombi ? do 25 tys. żeby się nie psuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opel omega najwieksze w swojej klasie, bardzo wygodna tylna kanapa. nie psuje sie ale uwaga na rdze. ford galaxy to van ale rowniez bardzo sie sprawdza przy duzym pakowaniu na wczasy no i bezawaryjny jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj az bedziesz
passat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok_z_czarnej_porzeczki
tez polecam passata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamam27
polecam fabie kombi - nie jest tak duża jak focus czy passat kobmi a bardzo pojemna - fajnie się jeździ - silnik VW - niemieckie części a nie jest tak droga jak właśnie VW (czytaj wieśwageny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
zastanawiam sie nad passatem ,skoda oktavia,toyota avensis,co wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passat B5 FL. Super autka. Najlepiej z moca 130KM lub 116 nie mniej bo ledwie ciągna. Sa na prawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra corka
passaty albo audi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda***
Chcesz kupić diesla czy benzyniaka ? Z tych co wymieniłaś z wyglądu tak za 25 tyś podoba mi się Toyota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
do tej pory miałam diesla golfa kombi,więc chyba zostane przy dieslu ,jeśli benzyniak to tylko z LPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda***
A z golfa jesteś zadowolona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 tc
Fiat Marea, psuć to każde auto się psuje, ale tu przynajmniej masz tanie części i naprawa dużo nie kosztuje:-D no ale fajną Maryśkę kupisz za 12 tysięcy, nie za 25:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
tak, z golfika pełne zadowolenie,zero awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppp upp
wpisujcie swoje typy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
teraz został mi do wyboru passat lub toyota avensis,oktavia okazała się za mała ( bagażnik mały )a może źle typuję :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUKSU!
Autorko ciekawe co wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też szukam dobrego kombi do
tej kwoty :-) Co proponujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456...
A ja polecam Citroena C5. W tej cenie znajdziesz dosyć nowe auto (przynajmniej w porównaniu z niemcami, jesteś dobre 2-3 lata do przodu). Ja mam z roku 2003 i sobie chwalę. Bagażnik ogromny; największy w swojej klasie, a pamiętaj, że to segment D, więc o klasę wyżej od Golfa, Focusa czy Astry. Niesamowicie wygodny i komfortowy. Ponadto hydropneumatyczne zawieszenie jest bardzo wygodne, doskonale się prowadzi, a przy tym tłumi nierówności; przez większość dziur przejeżdżam nie zwalniając nawet :), a poza tym możesz sobie otworzywszy bagażnik obniżyć, albo podwyższyć całe auto co ułatwia załadunek. Ja potrzebowałem pakownego kombiaka do pracy i cytryna się sprwdza idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też szukam dobrego kombi do
do 123456.. A jak jest ze spalaniem ? Dużo bierze ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też szukam dobrego kombi do
Mi zależy także na tym żeby samochód nie palił dużo ;-) Acha i jaką twój citroen ma pojemność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456...
Mam 2 litrową benzynę z LPG, do tego skrzynia automatyczna. Spala różnie; średnio po Warszawie 11-12 l gazu na setkę, w trasie od 9 (prędkość max 110 km/H) do 15,5 to na autostradzie przy 160 km/H. Jeżeli chodzi o benzynę pali ok. 10-11 w mieście, ale to 4-biegowy automat, więc ze skrzynią manualną wyjdzie ok. 0,7-1 l na setkę mniej. Poza tym tak jak napisałem chwalę sobie, zbiornik na gaz mam zamiast koła zapasowego, więc bagażnik mam nie zmniejszony i wielki. Mój z 2003 r. kosztował 16 000. Za 25 można spokojnie znaleźć 2005-2006, w dobrym stanie, nawet z polskiego salonu z udokumentowaną przeszłością. Zresztą jakieklowiek auto kupisz pamiętaj, żeby nie wydać wszystkiego co masz na nie przeznaczone na zakup. Z używakami różnie bywa i zawsze trzeba mieć na "pakiet startowy". Jest to mój 4 używany samochód i zawsze tak było niezależnie od tego co mówi sprzedający. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki jeszcze samochód
polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
chyba zostanę przy moim starym golfie ,rdzewieje ale jest bezawaryjny,czytam fora o samochodach i odechciewa się zakupu,wszystkie mają wady,usterki i trzeba coś wymieniać i często naprawiać ale kurde z drugiej strony jak tak będę podchodzić do zakupu to golfik mi się rozleci ze starości i cholera wie co robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456...
ale jak sie bedziesz kierowac forami to daleko nie zajedziesz :) przeciez jak wejdziesz na forum golfa to tam tez beda pisali ludzie, ktorzy maja ze swoimi autami problemy i chca sie poradzic. Po to wlasnie są fora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
bo najlepiej to mieć kupę szmalu i kupować co się podoba ,nie czytać opinii i sugerować się tylko wyglądem i danymi technicznymi niestety mam ograniczony budżet i dokładanie do psującego się auta nie odpowiada mi wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka35
mi sie podoba citroen xara picasso co sadzicie o tym samochodzie ma ktos ja szukam do 15 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda***
Kaliope ja też mam starego golfa i jestem z niego zadowolona.:-)M am ogromny sentyment do tego samochodu. Szukałam różnych samochodów i tak sobie myślę może kupić kolejnego golfa tylko po prostu nowszego ? Myślałaś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliope39
Golfy z nowszego rocznika są awaryjne i kiepsko zrobione:( wiem bo mam w rodzinie i u znajomych a wypowiedzi na forach potwierdzają to dotyczy to również innych marek samochodów passata ma kolega i rdzewieje ,silniki mają dobre ale reszta do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×