Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hihidfgfgdgd

Zespół na wesele ile płacicie??

Polecane posty

Gość victoria secret
12.000 tys jeden wieczór 10 osobowy zespół z oprawą w kościele plus aperitifo w oczekiwaniu na pare młodą - Warszawa czerwiec 2013 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zespół 3 osobowy np. Play z Gliwic. Grają super, prowadzenie zabaw najwyższy poziom, krótkie przerwy, żadnych dopłat. Po co przepłacać - 2500 zł za jeden dzień. Goście super zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daVito
Jesteśmy na etapie wyboru zespołu... i powiem tak: ceny wg mnie zawyżone. Jasne ze muszą dojechać, sprzęt itd itd (kiedyś sprzęt był dużo mniej skomplikowany a też się grało, nie wymagam żeby mój zespół używał equalizera itp, tylko żeby talent mieli i zagrali przyzwoicie). Tylko 4 800zł za jeden dzień na 4 ludzi+ trzeba ich liczyć jak gości, a go tego nie jeden zespół lubi popić. Ostateczny koszt około 6 000zł- uważam za nieco zawyżony- ale to wynika ze zmowy cenowej i tyle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera, jak widzę te ceny po 4500 zł, to jestem przerażona. Ale to zależy od miejscowości, wiadomo, że im większa, tym więcej zespół sobie życzy... My będziemy mieli świetny zespół za 2200zł, wygrał kilka festiwali dla zespołów weselnych. A 5000 zł, to już zapłacimy za zespół, fotografa i kamerzystę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ah,ha ha ha ha ha,to będziesz miała grajków za 2 tys,ha ha ha,dobry zespoł bierze nie mniej niż 5 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labellla
My za zespół sześcioosobowy płacimy 4900 zł, uważam że nie jest to zawyżona cena i niestety w dzisiejszych czasach za przyzwoity zespół (nie grajków) tylko trzeba dać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my płacimy 6500 za dwudniowe wesele, za jednodniowe biorą 5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna28
My płacilismy 3000 tys. i ten zespół który mieliśmy powala o wiele drozsze które czesto tylo graja i nic wiecej (zdanie wszystkich) Dobry zespół to taki przy którym wszyscy sie bawią a nie ten co sie ceni i ma wolne terminy w grafiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5000zl z poprawinami zespol Sylwia Band Mosina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od zespołu za 2200
Nie mam zespołu z Warszawy, więc nie ceni się Bóg wie jak, a grają naprawdę dobrze i świetnie prowadzą imprezy. Nie zawsze cena świadczy o jakości. W małych miejscowościach jest inaczej. Zresztą sam właściciel wynajmowanej przez nas sali mówił, że zespoły zawyżają ceny, bo nie wszyscy umieją się targować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3000zl za jednodniowe za concret z jedrzejowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli kto wie zna to proszę o pomoc szukam naprawdę fajnego zespołu na wesele, cena już nie gra roli, wesele w 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dj i wodzirej santana-2600 slask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu co szuka napisz do concret z Jędrzejowa, maja naprawdę dobre opinie, wyszukaj sobie w Google link jest cos z zespólnawesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespol muzyczny KARALUCHY z Bielska-Białej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespół Konkret z Zawiercia super kapela 4 osoby 3200zł za jeden dzień grali u mnie na weselisku i nie było chyba osoby która by się nie bawiła duży atut tego zespołu że grają i bawią ludzi przy stolikach a gitarzysta wymiata nieziemsko nota bene gra u Ryszarda Rynkowskiego w kapeli szczerze polecam namiary znajdziecie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam zespół INSYGNIA naprawdę fajnie grają, i ceny też nie są wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My płacimy 3400 na dwa dni ale zespół świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasz 3 osobowy zespół bierze 3600 za dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden dzień 5tys, dwa 6,5tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500 zlotych za dj'a, wesele 2 dniowe. Za talerzyk polowa ceny i nocleg tez polowa ceny. Polecam dj'a po warunkiem, ze prowadzi tez wesele (wodzirej). Moja tesciowa jak uslyszala, ze bedzie dj to powiedziala mi, ze nie bedzie sie bawic jesli nie bedzie orkiestry bo tylko ta czyni wesele weselem. Sami placilismy za wesele wiec nie miala nic do gadania a bawila sie do 4 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miccom
No to ja polecę swój zespół,a właściwie duet muzyczny. W składzie saksofon i keyboard+damski wokal. Szczegóły pod adresem www.partyband.com.pl Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.700 zaplacilismy za 5-osobowy zespol z marszami. Bardzo niskie ceny maja i znizke nam zrobili. zespol z rzeszowa La pressente. goscie byli bardzo zadowoleni. bardzo dlugie tury i krotkie przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zapłaciliśmy 3700 zł za jednodniowe wesele. Zespół grał w 5-osobowym składzie i na żywo (!) . Naprawdę dobrze to brzmiało a dodatkowo zabawiali gości pomysłowymi konkursami - z parkietu zeszliśmy przed 6 rano. Po naszym weselu umowę z nimi podpisały kuzynka i koleżanka. Gorąco polecam - www.a-live.com.pl - sprawdziłam i warto. Natomiast nie wyobrażam sobie aby na moim ślubie wystąpiły 2-3 osoby udające że grają (a tak to często wygląda) - to już lepszą opcją jest dobry DJ. Wesele to specjalny dzień jedyny w życiu (mam nadzieję ;)) i warto zaangażować ludzi, którzy nadadzą mu specjalny klimat i potrafią zabawić gośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy wesle za rok i zespół zarezerwowany za 4000zł, ale zrobiło na sie sporo gości i nie wiem czy nie bedziemy szukac tańszego zespołu albo wcale dj. Tu znalazłam fajną opcję http://www.artmargot.pl/pl/oferta/dj___prezenterzy/ i musze się dowiedzic co i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekba
cena 3500 PLN :) za kapelę pięć osób grających na instrumentach muzycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika i Marcin Nitka
My płaciliśmy miesiąc temu 2300 ale rezerwowaliśmy 2 lata temu ... teraz mają jakąś promocję ale nie wiem ile biorą :) Robią różna zabawy i tańce tak że przez całe wesele nie można się nudzić :) Najważniejsze, że grają długo, a przerwy są krótkie co cieszyło wszystkich:) Polecamy www.moreno-as.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my płacimy 4,5tys z poprawinami kapela 5 osobowa :) bylam na jednym weselu co grali IDEALNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5,5 tys za 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×