Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hihidfgfgdgd

Zespół na wesele ile płacicie??

Polecane posty

Gość oreteatchan1980pbkze
zespol to naprawde wazny element weslesa... jak nie najwazniejszy wspolnie z jedzeniem wiec jesli fajnie graja i znasz ich to warto dac tyle za nich... moja siostra w czerwcu miala wesele i dali 5tys za zespol... serio bylo warto... W małżeństwie ważne jest, by nie tylko dobrać się zaletami, ale i wadami. Jasne http://min.do/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My płaciliśmy 3 tys + dojazd, goscie wybawieni, cała impreza super. .., zapłaciłabym więcej za pracę zespołu i umiejetności zamiast płacić jakiemuś dj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginslilpoffbound1981ymksk
My płacimy 2000 zł za wesele i poprawiny. Zespół jest tylko dwuosobowy ale sprawdzony bo już bawiliśmy się na weselu na którym grali Jasne http://z-url.us/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry zespol www.key-band.pl który miałem okazje goscic na swoim weselu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4.000zl za dwa dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bralam pod uwage zespol tylko zespol uwazam,ze DJ powinien byc... ale tylko w klubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas 3500 + 300 zł dojazd bo jada na dwa duże busy i to ze 120 km w jedna strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12345678
Odpowiedź do 'takaona' - posłuchaj swoich wspaniałych karaluchów... To jest dopiero fałsz! Ten wokalista to kompromitacja. Nie trafia w dźwięki, ale jeszcze ciągnie frazę. Perkusista nie nadąża za zespołem, ciagle za nim. Jak dla mnie zespół na weselu to kicz i tandeta i wydane pieniądze bez sensu. Lepiej zwykły dj do puszczania kawałków, które każdy może sobie zamówić. I nikt przynajmniej nie sprofanuje jego ukochanej piosenki tak jak zrobiły to karaluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123321
Widze ze wszystkie pochodzicie z wiosek zabitych dechami, skoro tak sie podniecacie zespolami muzycznymi. W maistach na szczęscie już sie odchodzi od tego kiczowatego zwyczaju kapel na weselach. Wspolczuje wam gustu i braku sluchu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce podawac konkretnych stawek, ale po robieniu przeglądu zespołów zdecydowanie najlepiej wypadl zespol www.key-band.pl naprawde warto zainwestowac w ich brzmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek z Partyband
Dzien dobry. Śledzę ten temat i tak zastanawiam się, ilu z Was moi forumowicze to klienci a ilu to czlonkowie kapel czy sami DJ. Nie ma co dyskutować o wyższości DJ nad kapelą, czy lepiej 2 muzykantow czy pełny 5cio osobowy skład... teraz nadszedł czas, gdzie dj'ką czy obsługą muzyczną zajmują się cieniarze którzy nie mają pojęcia o muzyce, prowadzeniu imprezy itp. DJ zrobili furorę jako nowość i byli alternatywą dla tych, ktorych nie stać było na drogi zespół. Ale jaki sens płacić DJ więcej jak za zespół. .. nie wiem. Jak mówią "dużo sprzętu mało talentu". Teraz już w tej branży trzeba dużo więcej się starać, bo albo grasz tanio albo dobrze. DJ można zastąpić playlistą a nagłośnienie i efekty wypożyczyć ( 700pln za wesele ). I po co DJ? Prawdziwa muzyka, prawdziwy wokal,prawdziwy saksofon to konieczność na weselu. Musimy zdać sobie sprawę, że wesele jest dla dziadków, wujków i cioci. .. Chcesz muzykę klubową - to zaproś gości do klubu a nie na wesele. Wesela nie trzeba organizować. Tego wcale nie musi być :-) Każdy wybiera co chce, ale nie oczekujcie od zespolu że zagra jak DJ i zna wszystko! Każdy hit, każdy szlagier (no oprócz "puszczaczy" bo oni mają po kilkaset GB podkładów to mogą puszczać co chcecie...) tylko czy to o to chodzi? Mój zespół ( a w zasadzie duet ) na każdy utwor w repertuarze poświęcamy wiele godzin, gramy go wielokrotnie, poprawiamy, zmieniamy podkład w klawiszu, tempo ... do dzisiaj spotykamy się na próbach aby odświeżyć utwory, przygotować nowe, poprawić te słabsze. . Czy DJ robi cos takiego? Czy DJ robi coś ponad puszczanie muzyki? Myślę że na wesele to tylko zespół muzyczny a DJ to na zabawę w klubie. Ale jak pisałem, demokracja nastała i każdy wybiera co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj-e nie potrafią ani zagrać ani zaśpiewać tylko krytykować, jak widać to wam najlepiej wychodzi na forach. Dlaczego dj-e nie startują do programów muzycznych? jak tacy zdolni :) czyżby brak talentu i umiejętności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli dj, wg pana powyżej, gra tylko muzykę klubową? Jeśli tak pan sądzi to gratuluję znajomości tematu. Według mnie dj to osoba, która odtwarza muzykę (każdą). Na moim weselu był dj i miałam pewność, że żaden zespół nie będzie mi fałszował za uchem:) Na weselu u koleżanki natomiast był zespół, który miał być tak niesamowicie fenomenalny, że oh i ah. Niestety wokalista wył jak nawiedzony, wszystko było nie tak a i kapela zepsuła kilka moich ulubionych utworów. Nie wiem czym wy się podniecacie mówiąc, że tylko zespół na wesele. Ja osobiście wolę słuchać utworów w oryginale niż męczyć się z jakimś pseudo-artystą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na czym dj grał? przecież nie na instrumencie bo to za trudne, trzeba lata ćwiczeń poświęcić na technikę i skąd wiesz że zespół fałszował? nie pochlebiaj sobie bo nie jesteś ani expertem ani instrumentalistą, więc skończ dj swoje żałosne wywody. Jak się nie ma słuchu ani umiejętności muzycznych to się nie udzielaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby odtworzyć muzykę nie potrzeba ani talentu,ani umiejętności ten poziom ogarniają już kilkuletnie dzieci, wić gratuluję ''wielkiego wyczynu'' :) dj nawet na tamburynie nie zagra a co dopiero na instrumencie. Sam gram na gitarze, ale nie w zespole i wiem ile lat pracy trzeba poświęcić. Najwiecej mają do powiedzenia ci, co sami w życiu nic nie osiagneli. Radio, kompa czy tv mam za darmo w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, że to już zlaeży indywidualnie od tego, jak się zespół wybierze, ile jest osób w zespole itd. U nas to było 3-4 tysiace, do tego trzeba też doliczyć jeszcze jedzenie dla tych osób. Ale jeteśmy bardzo zadolowni, ze dzięki pomocy agncji artystycznej http://www.artmargot.pl/ udało nam sie znaleźć tak fajny zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiem, że zespół fałszował?? Bo mam uszy i słyszę? I jeśli już mnie obrażasz to pisz przynajmniej do mnie w formie żeńskiej, "artysto". Widać masz bardzo dużo pracy jako muzyk skoro ciągle przesiadujesz na babskim forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie chcesz zapłacić dużo, a mieć świetny zespół na wesele to polecam www.discoband.pl . Według mnie to najlepszy zespół na Pomorzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak się nie ma słuchu ani umiejętności muzycznych to się nie udzielaj!" - a jak nie ma się konkretnych argumentów, to nie należy się odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek z duetu Partyband
Nie ma sensu dochodzić się kto ma rację. Temat dyskusji to ile płacicie za zespół na wesele. Ja tam nie kryję pewnego, choć dziwnego elementu. My, jak duet muzyczny Partyband ( www.partyband.com.pl ) do niedawna "kasowaliśmy" 1800pln... ale klientów było mało. Jako że widzę co robimy na weselach i jak reagują weselnicy muszę nieskromnie stwierdzić, że potrafimy to robić :) Kiedyś rozmawiałem z moją koleżanką z pracy która szukała zespołu weselnego i to ona mi powiedziała, że w czasie kiedy Oni wybierali zespół to zespoły dwu i trzy osobowe poniżej 2000 pln w ogóle nie były brane pod uwagę. Wybrali zespół trzyosobowy za 3700pln... Czy to dużo? Dla mnie dużo zwłaszcza że zespół nawet nie ukrywa że stosują podkłady midi ( więc nikt nie gra na keyboardzie a sam keyboard służy jako odtwarzacz podkładów ) Ale wracając do mojego duetu- podnieśliśmy cenę znacznie i teraz nasze honorarium wynosi 2500pln z przyjęcie wesele które może trwać max. do godz. 6 dnia następnego. I tak szybko jak podjęliśmy decyzję o podwyżce honorarium... tak szybko podpisaliśmy w tydzień dwie umowy. Czyżby niska cena dyskwalifikowała orkiestrę? Czyżby Pary Młode nie chciały płacić mniej? Ale przestałem już sobie zadawać to pytanie :) Chętnie poznałbym cennik konkurencyjnych zespołów ale w zasadzie to Ja decyduję ile chcę zarabiać a moje "chcenie" weryfikują goście i kolejne zlecenia :) a nie "za ile grają inni". Każdą parę która nie jest zdecydowana zapraszamy do Nas, to podczas rozmowy z Nami i przesłuchania na żywo zdecydujecie, czy warto z nami współpracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny sa naprawde rozne, wszystko zalezy od zespolu. U mnie na weselu grali www.key-band.pl naprawde niesamowity zespol z roznorodnym repertuarem, polecam Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello ;) Dziewczyny wejdźcie sobie na stronkę http://www.gdziewesele.pl/ , moja siostra zorganizowała całe wesele w miesiąc korzystając tylko tego serwisu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy ostatnio na dwóch weselach w Pabianicach na jednym z DJ-em podobno koszt 2000 \LIPA\ puszczać muzę to każdy może a drugie wesele było z zespołem WIK podobno koszt 3500 za 2 dni i było super .Nie zawsze cena jest najważniejsza wesele jest tylko raz więc lepiej czasem dopłacić muzykom choć pewnie są też dobrzy DJ-e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina S
Witam Cała masa puszczaczy muzyki, pseudo DJ, to dzisiaj standard. Ludzie biorą kasę za puszczanie muzyki :) Wesele to tylko żywy zespół muzyczny, grający muzykę taneczną nie koniecznie wsiowe disco polo. Jak wesele to musi być trąbka i saksofon. W zeszłym roku bawiła nas świetna wrocławska kapela Skład Węglowy. Sześciu muzyków z dwoma trąbkami za przystępną cenę. Mogą zagrać również w czterech (będzie taniej). Goście byli zachwyceni, a ludzie w wieku 50lat bawili się na okrągło i do białego rana:) Płacenie zespołom 2-3osobowym po 3tys. to rozbój w biały dzień. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena Sokolowska
Muzyka na wesele. To moze tez sie wypowiem skoro jestem z branzy. Cena zespolu zalezy od tego ile jest osob w zespole, jakie maja koszty aby na takie wesele przyjechac ( ja mieszkam we Wloszech i jezdze do Polski, Szwajcarii i Francji), jaki ma repertuar ( ja spiewam po polsku, angielsku, wlosku, francusku, hiszpansku, niemiecku i portugalsku. Na zyczenie rowniez po rosyjsku), jaki ma sprzet taki zespol i jak go urzywa. Wiele zespolow podpiera sie tak zwanymi podkladami muzycznymi ktore sami wczesniej przygotowuja a to z tego powodu ze jesli sa dwie lub trzy osoby w zespole, np klawisze+glos+gitara to na samych klawiszach zrobic perkusje, gitare basowa, jakis saksofon, skrzypce itd na zywo i w tym samym momencie jest po prostu niemozliwe, (no chyba ze ktos sobie wlaczy tak zwane gotowe rytmy ktore sa w kazdym profesjonalnym sprzecie ale to nigdy nie bedzie jak orginalna piosenka. )Nie zmienia to faktu ze taki klawiszowiec czy gitarzysta gra naprade, ale poporostu gra do podkladu ktory wczesniej przygotowal Moje podklady np ja sama przygotowuje lub przgotowuja je moi muzycy jesli spiewam w zespole. Niektorzy pseudo muzycy uzywaja podkladow i tylko udaja ze graja wiec sie nie dziwie ze chca 1500 czy 2000 za dwa dni! Niezle pieniadze tylko za zamontowanie sprzetu! A co z glosem? Myslicie ze to tak latwo spiewac przez dwa dni? Spiewanie profesjonalne to praca nie tylko ustami ale przede wszystkim przepona i calym cialem. Jest to bardzo meczace! Polecam sprobowac ;-) Co innego Dj. Praktycznie puszcza tylko orginalne kawalki i troche zabawia gosci...ale czy jest to rozwiazanie na wesele? Nie wiem, moze bardziej na jakies urodziny albo na zabawe ale to juz zostawie wam do oceny. Mam nadzieje ze chociaz troszke przyblizylam problem dlaczego sa takie roznice w cenach zespolow. Ostania uwaga, kiedy wybieracie zespol to najlepiej postarajcie sie posluchac na zywo, a jesli nie macie takiej mozliwosci to poproscie o video nagrane na zywo. Demo audio maga byc robione w profesionalnych studiach nagran gdzie mozna wszystko zrobic, wyprostowac zafalszowania czy zmienic barwe glosu wokalistki lub wokalisty a jak ich potem na wlasnym seselu sluchacie to nie mozecie sie doczekac kiedy skoncza! ;-) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani1224
Mam na oku zespól 4 osoby 4500 zl z poprawinami zaprosili nas abyśmy podjechali na wesele na ktorym grali ( sam Pan z zespołu to zaproponowal, ponieważ stwierdził ze lepiej posłuchać zespołu na żywo i ze nie maja nic do ukrycia) zespól faktycznie gra a nie tylko stoi przy instrumentach bylismy ponad godzinę siedzieliśmy sobie przy ich stoliku i obserwowaliśmy, podobało nam sie, bardzo mili ludzie goście też fajnie sie bawili ogólnie wprowadzali taka przyjazna atmosferę ale powiedzieliśmy ze chcemy się jeszcze zastanowić umówiliśmy się, ze jesli przez tydzień nie damy znać to poprostu rezygnujemy z ich usług. 4500 to duzo ??? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirkalar
Zależy, bo jeśli by grali tak jak zespół http://superzespol.pl/ - grali u mojej siostry na weselu, to nawet 4500zł nie dałoby rady pokryć kosztów. Zasługiwali po prostu na więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirkalar ale my mówimy o żywej kapeli za 4500 zła nie opłaceniu automatom :) http://superzespol.pl/ to odtwarzacze muzyki, żadnego dęciaka..nie ma basu ani bębnów ...kicha ...wszystko co słyszysz oprócz wokalu to automat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×