Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherrycookie

Problem z allegro

Polecane posty

Gość cherrycookie

Mam problem. Otoz zrobilam zakupy na allegro jednakze rabnelam sie w sposobie zaplaty. Wybralam "przelew bankowy" zamiast "przelew zwykly" a zaplacila na poczcie. Jednakze paczka nie przychodzi mi juz dluzszy czas i zaczynam sie martwic. Napisala do sprzedajacego ale zero reakcji.. Wiec weszlam na konto i anulowalam transakcje, zmienilam sposob zaplaty i znow ja rozpoczelam ( chociaz nie mam pojecia czy nie bede musiala teraz placic 2 razy ). Co mam robic skoro ta paczka tyle czasu nie przychodzi?? Myslalam ze zle wypelnilam druczek ale sprawdzalam i jest okej ale troche nie wyraznie pisze i pani na poczcie zle wpisala numer konta? ehh doradzcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123987
A jakie komentarze ma sprzedający. Pamietaj że przelew z poczty idzie dłużej. a niektórzy sprzedający niestety nie odpisują ;/;/ co wg mnie jest chamskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiejestżycie
masakra żeby w dzisiejszych czasach płacić na poczcie, załóż sobie konto i płać online, tym bardziej że jest teraz opcja Płacę z allegro i kasa "automatycznie" jest u sprzedającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senpo.pl
Najlepiej jeszcze raz skontaktuj się ze sprzedającym i pod żadnym pozorem nie wpłacaj pieniędzy po raz 2. W razie problemów zgłoś całą sprawę do allegro. Pozdrawiam www.Senpo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeeee
a co Twoim zdaniem zrobi allegro? opcja "spór" to fikcja,nie tzreba odpowiadać,tylko trzeba czekać miesiąc daj trochę czasu,a poźniej policja-nie ma innego sposobu na odzyskanie pieniędzy trochę dziwne,ze nie odpowiada na maila,ale może jest na urlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×