Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twoja maleńka

Najlepsza pizzeria w Poznaniu? Jaka?

Polecane posty

Gość gość
maxi pizza jak najbardziej! Niby sieć, ale robią taką pizze, ze szok! ja przynajmniej byłam w szoku za pierwszym razem, pozytywnym rzecz jasna. Do tego super ceny. I w dowozie są u mnie w 20-30 minut maksymalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxi jak najbardziej. bardzo solidna siec, jeszcze nigdy chyba nie nawalili. Jak chcę wiedzieć, ze pizza bedzię super i dojedzie do nas szybko - tylko oni. Nie oszczędzają na składnikach a ciasto maja wyborne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxi pizza ostatnio bardzo mile mnie zaskoczyła! Wcześniej ich jakoś omijałam, jakoś nawet sama nie wiem czemu. Ale to był bląd, bo an robieniu pizzy, jak się okazało, znają się oni bardzo dobrze - pizza świetna, polecam każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zdecydowanie ta z www.questapizza.pl , wiele osób zapewne mnie poprze, to dobra pizza od lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diament1234
A ja najlepszą pizzę jadłem w Krakowie w http://www.caprinew.pl. Więc jak ktoś przypadkiem tam by się znalazł, warto wstąpić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maxi pizza jest bardzo dobra. zamawialiśmy od nich już naprawde masę razy i zawsze byliśmy zadowoleni. mój chłopak tez ich bardzo lubi :D do tego fajne ceny, fajne promocje, w dostawie sa z pizza w mgnieniu oka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniak123
Na dowóz polecam MaxiPizzę. Szybko dowożą, pizza jest bardzo ciepła i smaczna. Zamówienia online działają sprawnie. Szczególnie polecam wziąć dużą - cała rodzina się naje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najlepsza pizza, jaką jadłam do tej pory to w www.questapizza.pl . Lubię, jak jest dużo sera, a oni go nie żałują! W dodatku cena przyzwoita, co również bardzo mnie cieszy. :) jeszcze raz polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Serbskiej w centrum handlowym Tesco jest dobra pizzeria – Maxipizza (ich strona - www.maxipizza.pl/poznan ). Miejsce godne polecenia jeśli ktoś przepada za włoską kuchnię. Muszę przyznać, że pizza im szczególnie dobrze wychodzi, ciasto jest perfekt. Jadałem pizzę we Włoszech i ich na cienkim cieście bardzo przypomina tę oryginalną co Włosi wypiekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanjett
Bardzo fajna jest szybka pizza centrum piątkowo - bardzo dobre ciasto, mi osobiście strasznie składniki i sosy smakują. No i zawsze sprawdza się jak zamawiamy na imprezkę przez pizza portal - zawsze dochodzi szybka i ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniankaanka
Najlepsza dla mnie jest zdecydowanie pizza w BROCCI Aktualnie bywam w pizzerii przy Starym mieście, bo mają w Poznaniu dwa lokale, kiedyś był tylko jeden to trzeba było dojechać Ale w tym nowym smak tak samo dobry, ciasto rewelacyjne, chrupiące, składniki z Włoch - nie polska szynka z marketu jak w innych pizzeriach szczególnie tych sieciowych, no i nie jest to pizza którą dostaniecie gdzie indziej. Takich kompozycji składników nie spotkałam w żadnej innej pizzerii. Zdecydowanie najlepsza w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo już zamawiam pizzę z Maxi na Winogradach i jeszcze nie żałowałem. Akurat teraz mają duże rabaty, bo 30 procent także pizza wychodzi wyjątkowo tanio, na maxipizza.pl/poznan,produkty masz całe menu i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pizzę w Poznaniu to chyba najczęściej chodzę do Maxi Pizza u mnie na Winogradach, ich menu jest do sprawdzenia na maxipizza.pl/poznan,produkty. Robią dostawę tak samo, ale jednak częściej jem na miejscu niż z dowozem. Taka świeża pizza prosto z pieca nigdy nie zastąpi tej odleżanej i dostarczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rozsądnej cenie mają pizzę w Maxi Pizza i jest rzeczywiście dobra na świeżych składnikach. Druga rzecz, że nie żałują tutaj szynki sera i innych dodatków tak jak inne pizzerie. Raz kupowałem w innej sieci to były 2 plasterki szynki na całą 50 cm pizzę....Tylko dwa! Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaxiPizza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foooool
Ciężko mi wybrać jedną... Ja chyba postawię na pizzerię Gruby Benek - bardzo mi smakuje a jak zamawiam przez Pizza Portal to zawsze bardzo szybko przychodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.magicpizza.pl – jemy tam przynajmniej raz w miesiącu i chyba nigdy nam się nie znudzi pizza od nich. Zawsze szybko i smacznie w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio to jestem na diecie pizzowej i chyba muszę coś z tym zrobić bo kilogramy idą w górę. W każdym razie ja dużo zamawiam z dostawą takiego jedzenia na szybko bo mam mało czasu żeby sam gotować. Lubię na pewno pizzę Hawajską z Maxi Pizza, moja ulubiona na ten moment. Zamawia się szybko na ich stronie maxipizza.pl/poznan,produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobisia
Jak to w każdym większym mieście bywa tak i w Poznaniu jest dosc duży wybór jeżeli chodzi o pizze, i żeby znaleźc coś naprawdę dobrego to trzeba się naszukać. Moja znajoma przez przypadek trafiłam na http://poznan.pizzerianocna.pl/#pizzamenu . Byli głodni dość późno w nocy i okazało się że otwarte mają do 3 w nocy a w dodatku pizza bardzo smaczna. Teraz jak ich odwiedzamy to zamawiają zazwyczaj stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak większość w tej dyskusji polecam Maxipizze a najbardziej ich pizze prosciutto niebo w gębie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to pizza jest dobra w Maxipizzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma coś w sobie innego pizza w Maxi Pizza, mi ich ciasto wyjątkowo smakuje i fajnie że na składnikach nie oszczędzają. Sos, sery, szynka, wszystko czuć że jest niedawno kupowane a nie magazynowane od roku :P Wybór pizzy mają spory, mi smakuje klasyczna – szynka, ser, pieczarki i więcej mi do szczęścia nie trzeba ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetną pizzerią, którą polecam wszystkim moim znajomym jest www.magicpizza.pl Pizza, którą tam przyrządzają jest przepyszna. Maja kilka restauracji w Poznaniu, więc polecam wam wybrać się do jednej z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikk

Ostatnio trafiliśmy ze znajomymi na Serbskiej do Maxipizza i powiem że naprawdę dobra pizza na grubym cieście. Brałem serową, składniki świeże, lepsze gatunkowo, nie były to ser pleśniowy z Biedronki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm
Dnia 3.04.2019 o 14:48, Gość tikk napisał:

Ostatnio trafiliśmy ze znajomymi na Serbskiej do Maxipizza i powiem że naprawdę dobra pizza na grubym cieście. Brałem serową, składniki świeże, lepsze gatunkowo, nie były to ser pleśniowy z Biedronki :P

Rowniez polecam Maxipizze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja

Polecam Maxipizza w Poznaniu na Wingoradach. Dostawę robią błyskawicznie i pewnie duża tutaj zasługa po prostu szybkiego wypieku przez co cały proces mocno się skraca i do klienta dociera ciasto wciąż gorące i pachnące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 1.07.2019 o 14:23, Gość alicja napisał:

Polecam Maxipizza w Poznaniu na Wingoradach. Dostawę robią błyskawicznie i pewnie duża tutaj zasługa po prostu szybkiego wypieku przez co cały proces mocno się skraca i do klienta dociera ciasto wciąż gorące i pachnące.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×