Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość twoja maleńka

Najlepsza pizzeria w Poznaniu? Jaka?

Polecane posty

Gość gość
Skoro masz sprawdzone, to w jakim celu chcesz wymyślać kolejne lokale, co? W sumie też tak kiedyś miałem. Uwierz mi - jeśli lokal masz sprawdzony i podają tam smaczne jedzenie, to nie ma sensu szukać kolejnych bo prawie na pewno traficie kiepsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie sobie w Gusto Dominium pizzy z sosem szpinakowym - jest świetna i to właśnie u nich po raz pierwszy jadłem takie połączenie. Super smakuje nawet bez użycia sosów, nie ma się czego czepiać. U mnie to dało zdecydowaną poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega dziwne połączenie ;-) To naprawdę pasuje do siebie? Szpinak i placek z pizzy? No nie wiem, być może, tego jeszcze nie jadłem, ale od siebie radzę spróbować pizzy z sosem śmietanowym. Coś co z założenia wyglądało beznadziejnie, w praktyce okazało się bardzo smaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe... tam masz u nich taką oddzielną kategorię pizzę, tylko nie pamiętam nazwy, i w niej pizzę z szynką dojrzewającą, z oryginalnymi sosami - mega duży wybór w różnych klimatach. I dopiero wtedy widać jak można zaszaleć z łączniem produktów na pizzy. Nie widzicie tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię kombinowanych zestawień. Najczęściej hawajska, klasyczna. Ewentualnie inne zestawienie, ale takich najbardziej popularnych produktów. Pieczarki, salami, te sprawy. Na pewno nie owoce morza - to kompletnie nie mój klimat i raczej nigdy nie stanie się tak, że będę je lubiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej chodzić w sprawdzone miejsca, niż bawić się w jakieś tam odkrycia i chyba nie ma w tym żadnego zaskoczenia. Też kilka razy próbowaliśmy i np. nikt nie miał takiej Hawajskiej jak Gusto. Pewnie to kwestia gustu smakowego, każdemu odpowiada coś innego, ale o cudach chyba nie rozmawiamy, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałem w innym temacie, ale widzę, że to połączyli. Gdzie najlepiej zamówić pizzę w dostawie? W takich godzinach jak teraz? Zależy nam na dobrych promocjach i smacznej pizzy. Podpowiedzcie - tak na kolejne dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Gusto dowożą normalnie pizzę. W tygodniu druga jest za 5 zł. Cienkie ciasto, dużo porządnych produktów, ogólnie pizza naprawdę fajnej jakości - zdecydowanie w moim guście, ale co kto lubi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to w obu ich lokalach jest ta promocja w dostawie? Bo lokale są 2 co nie? Jeden z CH, a drugi nie pamiętam, ale na bank mi się kojarzy, że widziałem jeszcze jedną ich pizzerie w Poznaniu - może nawet było ich więcej? Sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z lokali to mają chyba w centrum handlowym, z z nich raczej dostaw nie robią - trudne do ogarnięcia logistycznie. Ale lokal poza CH na bank dostawy ma. Na stronie informacje są trochę pomotane - często jest napisane, że nie mają dostawy, a... wymieniają jakie mają promocje w dostawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu na Ratajach jest bardzo dobra pizzeria Pizza Sky. Przyznam, że to moja ulubiona i zawsze jak jestem z moim lubym w okolicy to musimy się skusić na tą właśnie pizzę. Bardzo dobre ciasto, pyszne dodatki i smaczne sosy. Godni polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo każdemu smakuje co innego, mi bardzo podchodzi pizza jaką wyrabiają w Maxipizza. Mają lokal na Serbskiej, można też zamówić z dowozem przez stronę www.maxipizza.pl/poznan Akurat dowóz to muszę przyznać, że robią bardzo fachowo, bez ociągania się, jedzenie można mieć w domu bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardwired
Ja bardzo lubię telepizzę. Chyba najlepsza pizza na telefon w mojej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alienator323
jak dla mnie najlepsza będzie telepizza. dostawa pizzy zawsze na czas, cieplutko, smacznie, do piwka i meczu w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia227
Party Pizza!!! Bezkonkurencyjne ceny, dużo składników, moja ulubiona pizzeria już od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bezkonkurencyjna jest meksykańska, pikantna i serowa uczta : ) Wszystkie są z jednej pizzerii, którą wręcz ubóstwiam www.questapizza.pl . Zawsze w piątek robimy sobie ta mała przyjemność i jakąś kupujemy, polecam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra jest maxipizza. My zamawiamy głównie od nich. Zawsze na czas, zawsze ciepła i smaczna. Ceny też sa dobre. ogólnie - jeszcze ans chyba nigdy nie zawiedli, wiec nie ma podstaw, aby zmieniać pizzerie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxi jest bardzo sympatyczna, to im przyznać trzeba, robią mega fajną robotę. Jadłam od nich kilka razy, zawsze sztosy. Wiec jak do kogos dowożą, to polecam, do mnie już niestety nie, inne mieszkanie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stawiam zawsze na maxipizze. Od momentu wprowadzenia się do Poznania (studia) jadłam w wielu pizzeriach ale jakoś średnio mi podchodziły. Tutaj mają świetne ciasto i najważniejsze- fajne ceny- idealne na studencki portfel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio we Wrocławiu i znalazłam super lokal, Pizzeria Gusto na Jedności Narodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jak jesteśmy we Wrocławiu i punktem obowiązkowym jest Pizzeria Gusto, moja ulubiona z ananasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 789
My to tylko do Party Pizza chodzimy, również z sentymentu, bo tam się poznaliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxi jest bardzo dobra, w porównaniu do innch sieciówek, przynajmniej tych u nas, to wybijają się zdecydowanie, i to oczywiście pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erin23
Według mojego gustu kulinarnego i podniebienia - Party Pizza na 1. miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Serbskiej w centrum handlowym Tesco jest dobra pizzeria – Maxipizza (ich strona - www.maxipizza.pl/poznan ). Miejsce godne polecenia jeśli ktoś przepada za włoską kuchnię. Muszę przyznać, że pizza im szczególnie dobrze wychodzi, ciasto jest perfekt. Jadałem pizzę we Włoszech i ich na cienkim cieście bardzo przypomina tę oryginalną co Włosi wypiekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza pizza i przepyszne obiady można zjeść w www.questapizza.pl bardzo polecam, dobre ceny, blisko i smacznie, zdecydowanie najlepszy wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SrebrneOko
Uwielbiam Party Pizzę, jest to mój TOP1 już od kliku lat i nic się nie zmienia. Dla prawdziwych fanów pizzy to strzał w 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę na ten moment polecać Maxipizza- www.maxipizza.pl/poznan . Super lokal z pizzą jedną z lepszych jakie w Poznaniu jadłem. W lokalu za często nie jestem, ale za to zamawiam chyba średnio raz w tygodniu z dowozem. Najczęściej biorę w weekend i mimo dużego ruchu, bo wiadomo że weekendowo najwięcej ludzi kupuje na wynos jedzenie, to czas oczekiwania jest bardzo krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę na ten moment polecać Maxipizza- www.maxipizza.pl/poznan . Super lokal z pizzą jedną z lepszych jakie w Poznaniu jadłem. W lokalu za często nie jestem, ale za to zamawiam chyba średnio raz w tygodniu z dowozem. Najczęściej biorę w weekend i mimo dużego ruchu, bo wiadomo że weekendowo najwięcej ludzi kupuje na wynos jedzenie, to czas oczekiwania jest bardzo krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×