Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda 00

Kosmetyki do makijażu warte swojej ceny !!!!!!

Polecane posty

Gość kasi1987
Zdecydowanie marka Catrice. Ich produkty znajdziecie tutaj: https://puderek.com.pl/37_catrice . Ceny są naprawdę niewysokie, a wybór produktów jest ogromny. Czytałam też świetne opinie w internecie na temat tych kosmetyków, podobno bardzo długo trzymają się na skórze. Warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne warunki ma drogeria prouroda24.pl, nie przeciągają wysyłki w czasie, można zamówić tutaj za pobraniem także wtedy już sklep nie czeka na przelew tylko robi wysyłkę praktycznie od ręki, co mocno skraca czas oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można kupić dobre i nie drogie kosmetyki :) ja na przykład znalazłam markę mystik warsaw - https://kontigo.com.pl/mystik-warsaw.html i są na prawdę świetni a kosmetyki wszelkiego rodzaju do makijażu mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wolę dołożyć i kupić kosmetyki nie testowane na zwierzętach. Dlatego używam Illamasqua. Owszem mają cenę ale uważam że są bardzo dobre. Nigdy mnie nie uczuliły , maja dobre składy i są wegańskie jeśli komuś na tym zależy. Ja kupuje na stronie www.shapheeris.pl . Nie dawno sklep powstał i chwała za to. Szczególnie polecam cienie i pudry. Rozświetlacze też uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Ja właśnie kiedyś poznałam ta marke jak byłam w Anglii kupiłam podkład. Który mi się bardzo spodobał ale wróciłam do Polski,  podkład się skończył i się okazało że tutaj go kupić nie można :( super że już są!  Na pewno sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisska

Według mnie jak najbardziej warte swojej ceny są podkłady z neo makeup. Ładnie wyglądaja na twarzy, teraz mam ten ultra light i jest rewelacyjny, ładnie kryje a nie robi maski i nie jest ciężki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia

Ja jestem zwolenniczką kosmetyków z Max Factor. Ale w sklepach stacjonarnych ceny sięgaja zenitu, dlatego zamawiam je zawsze z ezebry.pl , korzystniejsze ceny i szybka wysylka, dla mnie bomba 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×