Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja cytryna

Cytryna z pestki

Polecane posty

piekna! :) no to masz szczescie ... mi jeszcze w zyciu nic nie wyroslo, nawet z normalnych ziaren ze sklepu, a co dopiero z pestki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja cytryna
dzieki;) długo czekalam az cos sie "wykluje" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na parapecie doniczke z nasionkami lawendy i sie nie cce wykluc chyba juz od miesiaca ... podejzewam, ze nic z tego nie bedzie. a stoi na slonecznym parapecie i podlewam dosc regularnie. moze u mnie jest zatrute powietrze (bo i jest :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja cytryna
rosliny sa kaprysne u mnie tej wiosny dwa benjaminki zrzuciły prawie wszystkie liscie, taki ze mnie hodowca;) ciesze sie ze chociaz cytryna ma sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wszystko zdechnie, kwiatki w doniczne ze sklepu, albo ziola typu bazylia, mieta nawet ... nie dla mnie to :( takze tylko podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjiiuuuguggrr
ale masz pierdolnik w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 tc
Piękna. Ja też mam cytrynkę wyhodowaną z nasion, ale ma już dobre kilkanaście lat i w zasadzie w większości składa się z suchych badyli, zestarzało się biedactwo. A to jest mój storczyk, z którego cieszę się jak dziecko - udało mi się w domu doprowadzić go do powtórnego kwitnienia po tym jak dostałam go w prezencie, to mój pierwszy w życiu storczyk:) : http://www.voila.pl/107/psyqk/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja cytryna
Bardzo ładny storczyk:). U mnie dwa padły chociaż bardzo o nie dbałam:O A to mój szescioletni benjaminek z bardzo małej szczepki. Tej wiosny stracił ponad połowe liści ale i tak go hołubie. http://www.voila.pl/152/pf3zp/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a co to za roslinka
http://www.voila.pl/157/xoyoh/?1 ??? Kiedys sobie wybierałam nasionka z ziaren dla papug i posiałam kilka w doniczkach z ciekawości i w sumie w dwóch doniczkach mi tam jakieś zaczely rosnac ale jedna jakaś padła (nie wiem dlaczego) i ta własnie została i zastanawiam sie jaka to roslina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez sie zastanawiam co to moze byc za roslinka ;) storczyk powyzej cud nad cudy :) mam niedaleko sklep z przecudnymi storczykami roznej masci i kilka razy juz chcialam kupic, ale potem pewnie i tak by mi sie zmarnowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 tc
Dziękuję w imieniu mojego Falenopsisa (chyba tak się ten fioletowy dziwak zwie;) ). Okazuje się że storczyki nie są wcale tak trudne w uprawie, zwłaszcza ta odmiana, spróbuj Konczita:) Co do roślinki powyżej, mnie się to skojarzyło z... marihuaną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez bym wlasnie pokusila sie na tego typu sugestie ;) dzieki, a sobie kupie wiec storczyka, ale moze dopiero jak sie przeprowadze, coby mi w podrozy nie pomarl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a co to za roslinka
O kurde :D Nawet nie pomyślałam. Aż poczytałam teraz na necie to: https://www.forum.haszysz.com/ziarna-z-karm-dla-ptakowa-t1116.html ale chyba to nie jest nielegalne wiec zostawie, niech sobie rosnie :D Kto by pomyslal ze takie cos z tego wyjdzie, az w szoku jestem. Roslinka stoi w oknie, nie zdziwie sie jak ktoregos dnia sasiadka mnie podkabluje o hodowle :D Szok, te ziarna kupilam na wage i tak sobie wybierałam nasionka ktore spodobaly mi sie najbardziej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja cytryna
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super :)
ile sie czeka az taka cytryna wykielkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja cytryna
o ile pamiętam to około dwoch miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super :)
to wymaga cierpliwosci jak widze :) suszylas pestki zanim wlozylas je do ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja cytryna
nie suszyłam:P prosto z różnych cytryn dawałam do ziemi i podlewałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×